[Android] Ball Balancer Free

Witam wszystkich,
Chciałbym podzielić się z Wami moją grą na androida. Gra jest prosta, dla relaksu ale wymaga trochę skupienia. Prosiłbym Was o opinie, sugestię, informacje na temat problemów. Będę bardzo wdzięczny za feedback.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.RotGames.BallBalancerFree

Siema,

W Twoją gierkę napitalam co jakiś czas od ponad tygodnia, na ten moment jestem w 16 lvl. Tak jak piszesz, dobra dla relaksu ale wymaga skupienia. Podoba mi się że w kolejnych planszach czasami pojawiają się urozmaicenia (np dwie kulki zamiast jednej czy inne przeszkody/utrudniacze). Co mnie kuje to, że mimo powierzchni o grafice/fakturze drewna, kulka porusza się jak po tafli szkła. Czyli jest jak metalowa kulka na tafli szkła, przez co sterowanie jest bardzo delikatne i łatwo denerwuje. Gra jest przez to bardzo level hard, może o to Ci chodziło, a jak nie o to, to zmień opór powierzchni, w sensie ujarzmij tę kulkę. Ale mimo wymagającego sterowania gra mnie pochłonęła i nie usunę dopóki nie dojdę do ostatniego 40 levelu. Gratuluję zrobienia wciągającej gierki, powodzenia, yo :).

Dziękuje za taką obszerną recenzję. Ciesz się, że gra przypadła do gustu. Co do powierzchni drewnianej faktycznie nie zwróciłem na to uwagi, a przyznam że gdy w następnych poziomach powierzchnia się zmienia to przed wyborem już ten problem rozważałem :). Fajnie, że zwróciłeś na to uwagę bo nikt inny takiej informacji mi nie przekazał z testujących. Co to sterowania to przeanalizuję co mogę zrobić. W temacie trudności, parę osób zgłaszało, że jest zbyt trudna. Zdecydowałem się nieco ułatwić poziomy jeszcze przed publikacją. Sporo czasu poświęciłem na testy i dla mnie niektóre poziomy są cięższe ale udało mi się grę przejść kilka razy. To jest chyba ten problem w ustawianiu trudności - dla mnie jak długo przy niej spędziłem wydawała się do przejścia, a dla innych za trudna. Jeżeli otrzymam więcej sygnałów dotyczących trudności to postaram się ułatwić niektóre poziomy. Starałem się też nie zwiększać z każdym poziomem znacznie trudności. Wydaję mi się, że w kolejnych poziomach trafiają się dla złapania oddechu takie lżejsze. Faktem jest, że gra wymaga skupienia i cierpliwości, czego Ci życzę. Proszę dawaj znać jak idą postępy i jakie uwagi Ci się jeszcze nasuwają.