[Android]Flappy Pong

Witam, chcę wam przedstawić moją kolejną grę: Flappy Pong!
Zrobiona została w html5 przy użyciu silnika phaser.

Zdaje sobie sprawę z tego że przy starcie gry może się pojawić jakaś mały freeze, spowodowane jest to api do admoba, niestety na razie nie potrafie sobie z tym poradzić :slightly_smiling_face:
Zapraszam do przetestowania gry!
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.flappypong.redfrogstudio

Całkiem spoko:slight_smile:
Jedna rzecz - raz mi sie zawiesiła, Nie umiem tego drugi raz odtworzyć, ale jak przegrałem nacisnąłem przypadkiem bardzo szybko na replay - i wtedy pojawił się obrazek z tap tap, ale nic się nie ruszało i gra nie reagowała (tylko admob chodził)

Mi też się właśnie tak raz zdarzyło, ale nie mogę znaleźć błędu :smiley:

Kilka rzeczy zostało poprawionych + zmienione zostały reklamy na mniej irytujące. Pozdrawiam!

Ładnie zrobiona gra, ale u mnie przy każdej zmianie koloru zaczyna klatkować :frowning:

Dziękuje za odpowiedź! :slight_smile: Na jakim urządzeniu występuje ten problem?

Telefonie TP-LINK Neffos C5 MAX

https://get.webgl.org
Twój telefon wspiera webgl?

hehe, @huncwot Ty to lubisz eksperymentować, jak nie tablet z windowsem, to TP-LINK Neffos C5 MAX :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A tak serio to nawet nie wiedziałem że taki tel istnieje, właśnie go sobie pooglądałem i za takie pieniądze wydaje się być bardzo spoko, jak się sprawuje? bo dla żony szukam czegoś niedrogiego a z ekranem 5,5?

Sorry za zejście z tematu.

@obses
Ogólnie jest spoko, ale ma kilka mankamentów o których musisz wiedzieć przed zakupem:

1. wejście słuchawkowe (nw. czy to tylko u mnie czy ogólnie jest tak, że słuchawki nie chcą wejść do końca i co chwilę wyskakują czy to wada modelu, ale ostrzegam, bo na moim nie da się słuchać muzyki na słuchawkach praktycznie
  2. czasem mocno się nagrzewa (tak bez przyczyny)
  3. dostępny jest tylko 1 GB ramu (resztę pochłania system)
    a i nie ma żyroskopu, co zaczęło mi przeszkadzać jak chciałem napisać apke, która miała go używać :frowning:
    Da się według mnie dorwać lepszy sprzęt w tej cenie.
    Powodzenia w szukaniu

@zabka2291
Tak. Wspiera webgl

dzieki za info.
Pozdrawiam!