[Android] [IOS] InfiniteCorp - nowa produkcja w post-cyberpunkowym świecie!

projektowanie-gier
gamedev

#1

Cześć! Nasze studio jest już na ostatniej prostej jeśli chodzi o nasz pierwszy produkt premium - InfiniteCorp - karciana gra strategiczna. Zapraszamy do zapoznania się z tematem :wink:


InfiniteCorp
Osadzona w fikcyjnym post-cyberpunkowym świecie gra strategiczna gra karciana.

Pre-order [App Store]
Pre-rejestracja [Google Play]

Zostań pracownikiem korporacji zajmującej się dystrybucją towarów w „MegaTower” – miejscu zamieszkałym przez ludzkość. Odnajdź się w niemoralnej przyszłości, gdzie toczą się losy o wysoką stawkę. Odkryj rzeczywistość, w której technologia osiągnęła najwyższy poziom zaawansowania, a wszelkiego rodzaju cyber implanty i modyfikacje genetyczne są powszechnie dostępne. Rzeczywistość, w której rośliny czy zwierzęta zna się tylko z miejskich opowieści…

  • Gra została osadzona w post-cyberpunkowym świecie
  • Wciągająca fabuła
  • Każda nowa rozpoczęta historia różni się od poprzedniej
  • Każda decyzja ma wpływ na dalsze losy gry
  • System przesuwania kart prawo/lewo (obsługa jedną ręką)

O naszej firmie:
T-Bull jest jedną z największych firm produkujących gry mobilne w Polsce, założona została przez Damiana Fijałkowskiego i Grzegorza Zwolińskiego w 2010 roku. Aplikacje wydane przez firmę zgromadziły ponad 450 milionów pobrań w Google Play, App Store, BlackBerry World i Windows Store. T-Bull jest twórcą takich gier jak Top Speed, Top Speed 2, Moto Rider Go, Idle Racing Go, Tank Battle Heroes itp.

Discord: https://www.smarturl.it/tbulldiscord
InfiniteCorp Facebook: https://www.facebook.com/infinitecorp
T-Bull Facebook: https://www.facebook.com/tbullgames

Podzielcie się swoją opinią na temat naszej produkcji, a my będziemy na bieżąco udostępniać Wam nowe informacje. Gre wydamy jeszcze w pierwszym kwartale bieżącego roku na Androida oraz IOS w dwóch wersjach językowych - Polski oraz Angielski.

Pre-order [App Store]
Pre-rejestracja [Google Play]