[Android] Slide & Stop - Gra łamigłówkowa

Gra Slide & Stop jest teraz dostępna na Google Play

Cześć,
Ostatnio opublikowałem moją grę na urządzenia mobilne. Obecnie gra jest tylko dostępna w Google Play.

Gra Slide & Stop to gra logiczna posiadająca proste mechaniki rozgrywki. W grze poruszamy się różnymi blokami po wyznaczonej planszy i musimy umieścić odpowiednie bloki w odpowiednich miejscach. Gra zawiera prosty i łatwy do nauczenia system sterowania oraz rozgrywka jest prosta do nauczenia. Gra zawiera aktualnie 100 wyjątkowych poziomów.

Spróbuj znaleźć najlepszy sposób na ukończenie każdego poziomu. Każdy poziom jest możliwy do rozwiązania, ale nie każdy jest w stanie to zrobić.
Myślisz, że jesteś w stanie przejść wszystkie poziomy?

Gra jest obecnie dostępna na:
Google Play: [link]

WWW: www.Coresaken.com
FB: fb.com/CoresakenGames

Trailer: YouTube

Z chęcią poczytam wasze opinie o mojej grze.

Przeszedłem 100 plansz w Twoim Slide & Stop, gra się fajnie i wygląda ładnie. Minus za to, że po setnej planszy pojawiła się pusta plansza i czuje się wtedy smutek i rozpacz, fajnie jakby jakiś ekran chociaż gratulował przejścia wszystkich poziomów lub cokolwiek byle nie pusta plansza jakby coś się popsuło. Mam pytanie, bo przeszedłem wcześniej grę “Swipe, Stop” z 2013r. która poza grafiką jest identyczna jak Twoja. Przy tamtej też maczałeś palce, czy to była tzw inspiracja:)? Ogólnie doceniam i dzięki za Slide&Stop, lubię takie łamigłówki.

Dzięki za opinię i gratuluje przejścia 100 poziomów. Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że komuś uda się przejść je wszystkie i nie byłem w żaden sposób na to przygotowany. Teraz moim priorytetem będzie dodanie następnych 100 poziomów. Pomysł na grę nie był mój. Po wydaniu mojej pierwszej gry na androida zgłosiła się do mnie osoba, która chciała, abym stworzył dla niej właśnie tę grę za drobną opłatę. Osoba zakończyła współpracę, bo nie była zadowolona z tępa mojej pracy (ze względu na to, że to była moja druga gra i dopiero się uczyłem programować i nie mogłem zaniedbać jeszcze szkoły). Później dowiedziałem się, że projekt został przez tę osobę porzucony i postanowiłem, że sam go dokończę i wydam. O grze Swipe, Stop dowiedziałem się dopiero po wydaniu mojej gry na androida, jak ludzie zaczęli mi zarzucać kopiowanie gry Swipe, Stop. Wyszło trochę słabo, bo sam dobrze nie sprawdziłem, czy taka gra już przypadkiem nie istnieje. Ostatecznie postanowiłem z tym nic nie robić ze względu na to, że gra Swipe, Stop jest dostępna tylko na komputerze, a ja wydałem grę na androida.

Fajny pomysł ale nie twój? W sumie to nie ma znaczenia, jeżeli ktoś tego pomysłu nie opatentował to nie będą cię ścigali, na Androidzie jest pełno gier klonów dr mario i koszą hajs. Według mnie klocki zbyt wolno się przesuwają, dźwięk przesuwu też bym zmienił. Nie ma muzyczki. Pomysł sam w sobie jest niezły, popracuj nad oprawą aby była bardziej atrakcyjna i dodawaj sukcesywnie poziomy.

W tej drugiej grze masz lepszą grafike, może pozbądź się tych obrysów z kafli.

koncepcje, mechaniki gry, nie podlegają ochronie.

Niby nie podlegają ale ile było spraw w USA, że firma a pozywała firmę b bo tamta wzięła ich pomysł na grę.

Masz na myśli np. sprawę typu PUBG pozywa Epic za fotnite? Gdzie pozew został wycofany zanim się sprawa się rozpoczęła?