[Android][Windows]Shoot Down The Apples

gamedev

Witam :slight_smile:
Shoot Down The Apples to moja pierwsza “ukończona” gra. Nie jestem i nigdy nie byłem programistą, a niedawno postanowiłem wreszcie nauczyć się trochę programować. Efektem jest gra Shoot Down The Apples, którą koniecznie chciałem ukończyć. Jest obecnie dostępna w sklepie google play i windows store. Gra jest odtwórcza i generalnie taka sobie ;)). W niektórych miejscach jest tak “podrutowana”, że nie wiem jakim cudem to wszystko działa. Ale grać się da. :wink:

Jest to klon Angry Birds - strzelanie z procy. Posiada jednak dwa tryby. Pierwszy to strzelanie do spadających jabłek. Drugi to typowe strzelanie do celu.

Gra jest zrobiona w silniku Unity3D, programuję w C#. Grafiki w pierwszej wersji były robione przeze mnie, obecnie większość to są darmówki z assetstora - wyglądają po prostu lepiej. Fakt, że gra działa i jest dostępna do pobrania oznacza, że każdy, nawet największy laik może stworzyć grę. :slight_smile:

Nie mam pomysłu gdzie grę reklamować, na razie wrzuciłem projekt na warsztat oraz tutaj.

Link do google play

Link do Windows Store

Generalnie mam duży problem z Windows Store. Przy kompilacij gry mam dużo różnych błędów, obecnie nie mogę wrzucić aktualizacji. Ale do wszystkiego się dojdzie, po malutku. :wink: Mam sporo pomysłów jak grę ulepszyć, ale też niekoniecznie mam do tego umiejętności. Trochę się już zmęczyłem tym projektem, dlatego chce zobaczyć, czy według Was da się w to grać.

PS. Gra w założeniach miała być trudna. Dlatego nie ma celownika (poza tym nie umiem go jeszcze zrobić, ale to szczegół xd)

Pozdrawiam :slight_smile: