Ankieta ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

Czy nasza firma ma tworzyć lepsze gry ?

Tak/Nie

Aktualne gry zostały zrobione w unity nasza firma ma plan robić dalsze gry w UE4

Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie…
Jakie gry ziomal? Mamy sobie wygooglować? xd

PS. Takich “firm” bez NIP’u było już na tym forum sporo. Nie chcę od razu stwierdzać, że Twoja firma jest udawana, ale po Twoim stylu wypowiedzi i po stronie na wix.com, jestem prawie pewien :smiley:

:D, co temat co coś ciekawszego. nie da się tego nawet skomentować

a w ogóle jakieś tworzycie? chyba że to pytanie podchwytliwe :smiley: i pytacie czy macie tworzyć lepsze gry od tych których nie stworzyliście czyli jakiekolwiek

Kolego dobrze, że działasz i może nie masz za bardzo czasu by publikować tutaj posty. Niemniej komentujący pokazują, że nie bardzo mają jak się odnieść do tego. Ja poświęciłem ttochę czasu i zweryfikowałem, że podałeś stronę na której można pobrac gry. Niestety nie znalazłem nawet zdjęcia wykonanej przez was gry. A by ocenić potrzebna jest prezentacja gry i gier.

Fakt sa pliki do pobrania ale czemu mialby ktos poswiecac czas by je pobrac i zainstalowac, gdy antywirus blokuje zawartosc po pobraniu.

Nie wiem czego oczekujesz? Ze ktos zaufa ze w srodku nie ma wirusa? Jak ma zaufac jak na stronie nie ma nawet jednego zdjecia.

Postaw sie troszke w roli odbiorcy. Nagraj film z gry. Pokaz i wtedy ktos bedzie mogl podpowiedziec, ocenic.

Oczekujesz zbyt duzo wysilku od obcych, gdy sam go wlozyles bardzo malo w przygotowanie postu na tym forum