Anulowany post !#!

**anulowany post !!! ***

A jakieś próbki? Rozumiem, że grafik, ale wypadałoby jakoś zachęcić, bo błędów w tych dwóch zdania masa.

Popraw nieco to ogłoszenie, żeby było po polsku i koniecznie dorzuć jakiś link do swoich prac- nawet będąc początkującym, powinieneś coś mieć, żeby potencjalni chętni mogli podpatrzeć co robisz. Wysyłanie prac mailem do zainteresowanych czy na PW przynosi marny skutek, bo ktoś, kto nie zobaczy choćby próbki Twoich umiejętności od razu, nie będzie miał ochoty wysyłać zapytań.

Muj profilowy to render własnej roboty i poto szukam projektu żeby jakieś zdobyć ale poszukam swo renderów to jakieś raczej znajde i jestem grafikiem a nie polonistą

Ok jutro pogżebie po dysku dzięki za porade i sprawdze czy da sie edytować bo jak sprawdzałem nie było sensownych podkreśleń

Ale składając tak zdania na pewno ciężka jest z Tobą komunikacja. Nie musisz być polonistą, żeby znać podstawy, a pisząc tego typu ogłoszenie nie wygląda to wcale estetycznie. Istotne są umiejętności, ale jak pracodawcy wysłałbyś prace z dopiskiem “PRUBKA UMIEJETNOSCI MOICH” to by ci raczej podziękował. Wrzuć zawsze jak coś masz.

Czesc! Nie wiemy ile masz lat ale ortografia do poprawy :stuck_out_tongue: Bez tego nie przyjma Cie do pracy jak nie bedziesz umial sie przedstawic bez bledu :stuck_out_tongue: Na Twojej stronie z portfolio “A teksture nieba podesłał współpracownik z popżedniego projektu…” az kluje w oczy, przeciez to nawet nie pasuje :smiley: Pozdrawiam :slight_smile:

Ja przynajmniej mam polskie znaki ale dzięki za rade już poprawiam. A i to nie jest ogłoszenie o prace sensu strikte tylko bardziej o współprace.

Mam caly system po angielsku, takze uzywam klawiatury anglojezycznej :slight_smile: Ale Tobie to nie grozi bo piszesz ‘strikte’ takze spokojnie :slight_smile: