Barany w wersji beta


#1

Cześć,

Za chwilę minie rok, odkąd szukałem tutaj osób do mojego zespołu.
Udało się go skompletować (m.in. z pomocą tego forum) i w lutym rozpoczęliśmy
prace nad pierwszą grą. Pomysłów przewinęło się trochę (mniej i bardziej ciekawych),
w miesiącach luty - maj 2018 kilka razy zawieszaliśmy pracę nad jakimś projektem i rozpoczynaliśmy ślęczenie nad kolejnym.

Przechodząc do meritum - pomimo tych perturbacji udostępniliśmy dziś w celach testowych wersję beta gry, nad którą pracujemy od maja tego roku.
Ramageddon, bo tak nazywa się gra, jest dostępny na Google Play, póki co dla platformy Android.
Można pobrać go tutaj: https://play.google.com/apps/testing/com.Nydium.Rams
Mówiąc bardzo krótko, jest to multiplayer PvP z możliwością grania z botami.
Więcej informacji znajduje się na naszej stronie: http://www.nydiumgames.com

Link do krótkiego trailera: https://youtu.be/2iz0Je-FVVM

Jak wspomniałem, jesteśmy na etapie testowania. Będę wdzięczny za wszelki feedback z Waszej strony dotyczący ewentualnych bugów (których pewnie znajdzie się trochę) oraz ogólnych wrażeń z gry.


#2

hej,

Bardzo podoba mi się trailer i pomysł. Te gry są teraz na topie… Fajna jest ta grafika!
próbowałem testować, ale na ten moment jest ciężko… optymalizacja jest kiepska, mój średni BB priv ma na oko z 15-20 fps. Tylko 1 raz na 5 razy udało mi się chwile zagrać (4 razy zatrzymało mi się na ekranie z wyjaśnieniem sterowania) Tak więc czekam na updatey!

Pozdrawiam,
Grzegorz


#3

Wielkie dzięki za dobre słowo. Testowaliśmy grę na kilku telefonach różnej klasy i spadków poniżej 30 FPS raczej nie odnotowaliśmy. Za bazowy, testowy sprzęt przyjęliśmy Samsunga Galaxy S6 i na nim wyciągamy od 40 do 60 klatek. Nie zmienia to faktu, że w kwestii optymalizacji na pewno jest jeszcze wiele do zrobienia.

Co do ekranu, którego nie mogłeś zamknąć - trzeba kliknąć póki co roboczy guzik “tut” w prawym górnym rogu i ekran zamknie się. Jest tam tylko tymczasowo bo chcieliśmy szybko wstawić jakąś instrukcję obsługi : )