Bezpłatny kurs programowania Unity

Cześć,
Wyższa Szkoła Biznesu w Warszawie (http://www.wsbedu.eu/) organizuje bezpłatny kurs programowania w Unity. Jedyne co jest wymagane to podstawowa znajomość programowania obiektowego. Kandydat otrzyma prosty test do rozwiązania i odesłania. Mam przyjemność prowadzić ten kurs i serdecznie na niego zapraszam. Może np. jakiś Designer lub Grafik chciałby poprogramować w tym silniku? :slight_smile:
Treść ogłoszenia:

"Bezpłatny kurs programowania Unity.

Kurs skierowany jest do osób znających podstawy programowania obiektowego.
W czasie trwania kursu uczestnicy poznają silnik Unity oraz nauczą się z niego korzystać w sposób poprawny.
Każdy kursant ukończy kurs z działającą grą, którą będzie tworzył w czasie zajęć.
Celem kursu jest przekazanie wiedzy umożliwiającej tworzenie gier oraz dalszą edukację w branży game dev.

Przewidywany start kursu: 10.06.2019

Kursy będą obywały się 2 razy w tygodniu z godzinach 18.00 – 20.00 w Warszawie, przy ulicy Miła 2 w grupach ok. 10-12 osób.

Każdy z uczestników musi dysponować własnym komputerem.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz z wypełnionym załączonym testem potwierdzającym znajomość podstaw oprogramowania na adres email: rekrutacja@wsbedu.eu"

Link do testu do pobrania: https://drive.google.com/file/d/0B6OVk1Q2GdUqY0xDdzVuNUhkVURwbnFVQ09fMUtUcm5tcHFF/view?usp=sharing

Ja chce na kurs !..
Wysłałbym zgłoszenie ale właśnie walę gruchę i mam zajęte ręce !..

Piszę stopami :o !..

Serio potrafię !.. T_T no ok nie potrafię ale umiem pisać jedną ręką !.. xDDDD
Nie powiem czemu akurat nauczyłem się pisać tylko lewą ręką… !..

:o !.. jak mogłeś w ogóle o tym pomyśleć…
w prawej ręce trzyma się myszkę !.. tu bez metafory :o a gdzie była?

Tak nauczyłem się pisać lewą ręką, bo chciałem jednocześnie trzymać myszkę i klawiaturę

wiem że mogę przekładać rączkę z myszki na klawiaturkę i spowrotem…
tylko problem jest taki żę moja klawiaturka jest na takiej desce na dole…

to jest w sumie nie wygodne… takie miejsca na klawiature wiecie co kiedyś robili…
teraz chyba biurka są bez tego… a przynajmniej z takimi spotykam się w pracy xD…

w każdym razie nauczyłem się pisać tylko lewą ręką bo przekładanie ręki z góry na dół
jest męczące i marnuje czas :o

kurde ale dużo napisałem… a to tylko o pisaniu stopami…

To co mogę przyjść na kurs?..

jesteś upośledzonym debilem z zespołem dauna i nie wnioskuję po tym co napisałeś ale po tym, że nie umiesz czytać, bo pisze, że kurs już się odbył w czerwcu