Butcher... Slayer? :D (18+)

Siemaneczko!

Nie umiem pisać długich opisów, więc będzie lakonicznie.
Od kilku dni w wolnym czasie rzeźbię… sam nie wiem jak to skategoryzować. Najbliżej chyba temu do Surgeon Simulatora. Gra polega na tym, że mamy na stole związanego morderce, czy gwałciciela czy kogoś tam i zadajemy mu ból :stuck_out_tongue:
Jedno pomieszczenie, kilka narzędzi i ofiara.
Im brutalniej postępujemy, tym więcej punktów brutalności otrzymujemy (za punkty możemy następnie kupować nowe narzędzia.

Nie jest to produkcja ambitna i najprawdopodobniej nigdy nie zostanie wydana, ale myślę, że jako trening doskonale się sprawdza.

Poniżej dwie foteczki ze wstępnego szkieletu sali tortur (pierwsze co mi przyszło do głowy to podziemia jakiegoś szpitala) pracuję nad tym w wolnym czasie dopiero od kilku dni, więc jeszcze niewiele mam do pokazania:

Feedback i pomysły mile widziane.

Pozdro

Hej.

Pomieszczenie trochę za bardzo czyste, a sama osoba, której ma się zadawać ból jest… sztywna? Wygląda to jakby żywcem położyć manekina, jest mega czysty, nie ma totalnie żadnego owłosienia. To na pewno jest facet? :smiley:

Czy w projekcie uczysz się tylko rzeczy związanych z programowaniem, czy może grafika też? Jak tak to warto byłoby popracować choć trochę nad tym drugim, bo ten typek wygląda na manekina, a nie jakiegoś gwałciciela czy seryjnego mordercę. Samo pomieszczenie… osobiście wolałbym jakiś większy garaż zamiast tego szpitala.

I jak postaci będzie zadawany ból, to sugerowałbym, żeby nie była taka drętwa cały czas, bo to będzie głupie :D.

Hahah nooo to fakt, jest za czysto :smiley:
Co do manekina to chłop jest na razie placeholderowy, na pewno mu sie tam jakiegoś łoniaka zaaplikuje.

Garaż? Zajebisty pomysł, nie wpadłem na to szczerze mówiąc :smiley: Pierwsze co mi do głowy przyszło to szpital, ale garaż faktycznie jakoś bardziej leży w konwencji torturowania kolesi.

Finalnie ofiara ma być albo przywiązana stretchem tak, żeby trzymało nogi, ręce i zakrywało jajka XD, albo przyczepiona pasami. Ruszać się będzie nieznacznie.

Hej,
też mi to pomieszczenie wygląda za czysto. Moje pierwsze skojarzenie po przeczytaniu opisu to serial Dexter :smiley: podrzucam pomysł na wnętrze