Chcesz tworzyć gry? Czas na naukę! :)

Cześć!
Razem z kolegą tworzymy dwuosobowy zespół, który pracuje nad małym projektem gry komputerowej opartej o silnik UDK w wersji 4.Właśnie poszukujemy kilku zapaleńców, którzy chcieliby nabyć w końcu jakiegoś prawdziwego doświadczenia!

Projekt ma na celu sprawdzenie naszej aktualnej wiedzy a przede wszystkim nauki nowych, niezbadanych horyzontów. Ogłoszenie to kieruję do osób, które chciałby nauczyć się czegoś z czym wiążą przyszłość. Jest to świetna okazja, bo zawsze lepiej robi się coś co można wykorzystać niż tylko pokazać. Będziesz mógł ruszyć z kopyta, jeśli myślisz w przyszłości o pracy w gamedevie.

Kogo szukamy? Każdego! Każdy, kto chciałby tworzyć grafikę, poziomy, kod (C++), dźwięki do gier a przede wszystkim - każdy, kto chce się ROZWIJAĆ. Nie oczekujemy niczego wyłącznie poza samodyscypliną. Nie oferujemy niczego, bo sami nie jesteśmy nastawieni na zarobek. Liczy się wyłącznie nabyta wiedza, której nie da się zdobyć w żadnej szkole.

Marzy Ci się praca przy tworzeniu gier? Musisz zacząć działać! Z roku na rok ta branża rozwija się w zawrotnym tempie. Zatrudniający tam ludzie wymagają znacznie więcej niż 5 lat temu. Sam(a) widzisz, że jest to jedna z niewielu okazji nabycia doświadczenia.

Wszystko zależy od Ciebie kiedy i co będziesz tworzyć. Jesteś zapalonym grafikiem? Będziesz głównie tworzył postacie. Nie ma musu, żeby każdą postać tworzyć od nowa - można pobrać gotowy model i jego wprawić w ruch ale jak stworzysz swój to już zyskasz cenne doświadczenie. Chcesz tworzyć poziomy? Żaden problem - level designerów zawsze potrzeba. Nasz projekt da Ci możliwość sprawdzenia się jako konstruktor poziomów. Będziesz miał wpływ na to jak całokształt będzie wyglądał wg Twojej wizji!

U nas nie ma żadnej weryfikacji. Zgłaszasz się, że chcesz z nami współtworzyć grę i bierzesz się do roboty. Nie interesuje nas czy dopiero zaczynasz, czy coś umiesz ale potrzebujesz większego doświadczenia. Jedyne czego chcemy to nie rzucania słów na wiatr - jeśli się czegoś podejmujesz, zrób to. Chcielibyśmy ukończyć projekt wraz z zakończeniem wakacji. Osobom, które w naturze mają ciągłe odkładanie czegoś na później - dziękujemy.

Nie wywołujemy na nikim parcia. Nikt nikogo nie opieprza za drobne opóźnienia, bo każdy ma swoje życie, jednak nie chcemy sytuacji, że jedną rzecz będzie ktoś robił miesiąc czasu. Z przyjemnością odpowiem na każde pytanie i rozwieję każdą wątpliwość :).

Pamiętaj, że nareszcie nauczysz się tego czego naprawdę chcesz!

@The_Game co definiujesz jako koniec wakacji? Początek września,czy października?
I jak dużą chcesz grę zrobić, że teraz chcesz zebrać zespół i za m-c/dwa oddać gotowy produkt? :slight_smile:

Cześć!

Chętnie dołączę do Waszego zespołu w roli sound designera (ew. mogę też odpowiadać za warstwę muzyczną, ale wolałbym skupić się na jednym aspekcie).

Znam nieco FMODa oraz UE4 - próbowałem zrobić CV w formie interaktywnej, ale jednak przez brak czasu związany z pracą w tamtym momencie projekt umarł.

Moje dotychczasowe zasoby audio (głównie nagrania foley oraz produkcje instrumentalne) są dostępne na www.soundcloud.com/beugiea

Dajcie znać na maila (beugieaone@gmail.com) albo tutaj na PW w razie gdybyście byli zainteresowani.

Początek października. Nie robimy giganta. Nie porywamy się z motyką na słońce. Chcemy po prostu nabyć doświadczenia i jak zobaczymy, że to co zrobiliśmy do października ma możliwości z pewnością rozbudujemy to o dalsze wątki. Myślimy nad taką fabułą, która jednocześnie może się skończyć albo może być rozbudowana. Przykład - główny bohater przywołuje do porządku obecną władzę osady. I w tym momencie decydujemy, czy kończymy projekt, czy dorabiamy kolejne wątki. Działamy ideą gamejamów ;).

Hmmm, ja do 19.09 jestem zajęty (sesja poprawkowa, plus zaraz jadę do USA na objazdówkę), ale może uda mi się dorzucić swoje trzy grosze do kodu/level designu/koncepcji gry etc. (tyle, że sam jestem w tym n00bkiem, uczę się od niedawna :expressionless:). Jeśli, mimo wszystko, wam to odpowiada, to podbijcie na PW, podeślę swojego FB.

Hej!

Twój wpis zaciekawił mnie na tyle, że stworzyłem konto :slight_smile:.
Ale do rzeczy.

Miałem swój epizod z tworzeniem poziomów (ze 4-5 lat temu, a moje stare plany i rysunki dalej mam pod ręką :slight_smile: ).
Jakiś rok temu zebrałem ekipę do tworzenia ale niestety ja + pomysł to trochę za mało żeby coś stworzyć a słomiany zapał reszty ekipy raczej nie pomagał w rozpoczęciu produkcji.

Jeśli potrzebujesz level designera to jestem do dyspozycji :wink:

Napisz pw.

Cześć,

Z wielką chęcią chciałbym dołączyć do projektu : ) Głównie masteruje się w designie (gameplay, mechanika, feeling). Bardzo dobrze znam UE4 (pracuję na nim od pierwszego builda :wink:), prócz tego robię modele, animacje (głównie obiektów “nieożywionych”), sklejam pierwsze PBR’y i okazjonalnie bawię się PhysX’em.

Moje skromne, graficzne portfolio :
https://www.behance.net/Ro_man_sky

Z niecierpliwością czekam na kontakt oraz więcej informacji.
Jestem na e-mailu: (romankroman74@gmail.com) lub na PW Gamedav’u.

Również jestem zainteresowany, choć nie mam doświadczenia chciałbym zająć się pisaniem skryptów, bądź grafiką. Możesz coś napisać o projekcie? Pozdrawiam.

Chetnie sprobowalbym swoich sil w kodzeniu :wink: Moze jakas konferencja z chetnymi przez skype albo jakis inny komunikator i porozmawianie o tym co i jak?

Takie małe info: cały czas szukamy nowych osób a do każdej osoby, która się tutaj zgłosiła poleciało PW. Żeby nikt nie pomyślał, że stworzyłem wątek i wszystkich (brzydko mówiąc) olałem.

Pozdrówka!

Witam,
Mam doświadczenie jako Game Designer i Writer. Chciałbym przyłączyć się do projektu. Szczególnie (choć nie tylko) zależałoby mi na opanowaniu silnika. Jak kontaktować się z wami ?

Hej, ja to świeżak jestem, ale ten projekt wygląda na dobry start w temacie. Skończyłem gamedev school, nie mam żadnego twardego skilla (kodzenie grafika…) może przydałbym się jako character/quest designer, w późniejszej fazie tester? Do tego zacząłem uczyć się max’a, może zdążę nabyć w nim odpowiedniego skilla przed końcem projektu :slight_smile: Proszę o więcej info na pw :slight_smile:

Hej, o ile nie jest jeszcze za późno, też chętnie dołożyłbym do tego projektu swoją cegiełkę. Niestety nie posiadam doświadczenia w tworzeniu gier, ale chętnie nauczyłbym się nowych umiejętności. Dodam, że jestem dosyć pomysłową osobą i liznąłem już trochę języka c++.

Cześć Wam!

Zajmuję się komponowaniem muzyki do gier i jestem jak najbardziej zainteresowany współpracą z Wami. Tworzę muzykę w FL Studio za pomocą klawiatury midi co daje nieograniczone możliwośći - jeśli chodzi o melodię jak i brzmienia. Ostatnimi czasy (czyt. wczoraj) stworzyłem profil na Soundcloud wypełniając go kilkoma próbkami motywów jakie tworzę od dawien dawna.

Tu link:

Oczywiście dopasuje się muzycznie do klimatu gry i mam nadzieje, że wspólnymi siłami stworzymy coś ciekawego. Mój mail: borowiec15@vp.pl

Pozdrawiam
Patryk Borowiec
“The Tea Set”

Wielka prośba, jeśli macie ochotę się zaangażować w projekt, proszę o kontakt na email: patrickx93@gmail.com. Kolega wszystkich chętnie zweryfikuje :wink:

Witam serdecznie.

Jeśli jest to nadal aktualne, to zgłaszam się do pomocy jako writer. Forum przeglądam często, więc śmiało można napisać PW, odpowiem zaraz po odczytaniu.

Pozdrawiam :slight_smile:

Cześć jestem grafikiem, robię też sam gry:)

Jestem zainteresowany- grafik 3D.
Portfolio: http://lukasz-oleksik-portfolio.opx.pl/portfolio

Aby nie było, że nie ma tutaj żadnych odpowiedzi z naszej strony. Wszystkie osoby dostają wiadomośc na priv lub maila. Przypominam również, że zgłoszenia można przesyłać bezpośrednio na mojego maila : patrickx93@gmail.com.
Dziękujemy za dotychczasowe zgłoszenia :slight_smile:

Cześć, chciałbym dołączyć do ekipy jako grafik modelujący postacie :smiley:
link do portfolio: https://www.behance.net/krzychum7aa2

pozdrawiam!