Clickventure: Castaway - gra mojego autorstwa została opublikowana przez ArmorGames

projektowanie-gier
gamedev
gry

Witam.

Chciałem się podzielić z wami tytułem, który ukończyłem i został opublikowany przez Armor Games. Clickventure: Castaway to krótka gra przygodowa typu wskaż i kliknij. Znalazłeś się na nieznanej dotąd tobie wyspie i musisz się z niej wydostać.

Stworzyłem ją, ponieważ uważam, że gry tego typu mają coś specjalnego w sobie. Pomimo rosnącej ilości twórców gier, mam wrażenie, że te przygodówki są po mału zapominane.

Krótkie wideo z gry: https://youtu.be/_MxDYANqsXg

Proszę napisz jakiś komentarz na ArmorGames. Co o niej myślisz? Jeżeli ci się spodobała to daj łapkę w górę i do ulubionych - będę bardzo wdzięczny i bardzo mi to pomoże. To pierwszy mój tytuł, który został opublikowany i cieszy się wysokimi ocenami. :wink:

Dostępna na ArmorGames:

Dzięki za uwagę.

Ciekawa gierka, trochę się trzeba nachodzić aby ją całą przejść, Na koniec możesz dać animację jak płynie sobie.

Trochę się namęczyłem zanim się kapłem, że można wyjść z pierwszego ekranu najeżdżając na krawędź :smiley: zdobyłem trochę przedmiotów, parę rzeczy ogarnąłem, ale gry nie przeszedłem.

Dzięki za sprawdzenie i feedback. :wink:

dynamit kładziesz w jaskini gdzie pokonałeś potwora, musisz mieć wiosło aby odpłynąć, a wiosło na goblin z dziury, zrób mu jedzonko i pójdzie jak składka