[Concept Art] Szukam zleceń :)

Hej!

Szukam zleceń na grafikę 2D- ilustracje, koncepty i tym podobne.

Portfolio można podejrzeć w kilku miejscach:
Artstation
Instagram

Gdyby ktoś był zainteresowany, to zapraszam do kontaktu mailowego:
vxm.digital(małpa)gmail com

Co do formy rozliczenia, to interesują mnie umowy o dzieło. Nie szukam darmowych opcji, ani akcji “będziesz mieć do portfolio”, z góry uprzedzam :slight_smile:

Miłego dnia!

Wow, jestem serio pod wrażeniem poziomu twoich prac! trzymaj tak dalej i powodzenia w szukaniu zleceń :wink:

dziękuję, bardzo mi miło :slight_smile:

Chłopie dobrze że uprzedziłeś " Nie szukam darmowych opcji, ani akcji “będziesz mieć do portfolio” " bo znam takich ludzi którzy nawet chcą całe grafiki i animacje i mówią " Wsadź se w portfolio ". Nawet jak ktoś che kalendarz do wydruku.

Prace dobre, widać, że przysiedziałeś nad nimi ale bez wkręcenia się w jakieś studio nie ma szans na zarobek w Polsce na tym polu, etaty zajęte, trzeba tyrać za darmo albo robić w grafice użytkowej.

bump.

dzień dobry :slight_smile:

podbijam, dalej szukam dodatkowych zleceń!

Mam kilka pytań bo widać, że prace fajnie zrobione:

• masz stawkę godzinową czy raczej wyceniasz prace?
  • czy liczysz stawkę godzinową w euro/dolarach/złotych? (widziałem wielu concpet artystów polskich, którzy wyceniali w dolarach więc pytam :))
  • jaką masz stawkę godzinową/ile bierzez przykładowo za prace?
  • no i najważniejsze dla mnie. Czy robisz też tzw. loading screeny ala: http://jawnesny.pl/wp-content/uploads/2011/12/wiedzmin.jpg

Na razie z czystej ciekawości pytam :slight_smile:

Stawkę godzinową zwykle stosuję do bardziej stałych form współpracy albo przy większej ilości grafik w jednej stylistyce/temacie itp. Zwykle pojedyncze ilustracje wyceniam indywidualnie na podstawie tego jaka tematyka, jak skomplikowana scena, ile detalu, jaka stylistyka itp- wszystko to co przekłada się na czas wykonania. Co do stawek, to na rynku polskim wyceniam w PLN :slight_smile:

Taką pracę jak powyżej wyceniłbym na jakieś 500zł netto.

Robię loading screeny, grafiki promocyjne, ilustracje :slight_smile:

Nadal aktualne, a że dawno nie odświeżałem, to bump!

(wpis wycofany przez autora, zostanie automatycznie usunięty za 24 godziny, chyba że zostanie oflagowany)