Concept Artist, ilustrator, grafik 2D szuka pracy/ zleceń

Witam serdecznie. Polecam się jako ilustratorka, concept artist, grafik 2D. Obecnie głównie robię ilustracje do gier komputerowych, karcianych, planszowych. Zlecenia w pierwszej kolejności płatne, najlepiej zdalnie.

Najbardziej aktualne prace:

Obecnie moje doświadczenie wygląda następująco:

• PHANTARUK - gra typu horror - concept arty, logo

• MADNESS OF LITTLE EMMA - gra indie typu rogue-like - ilustracje, animacje intro i outro

• DON’T CHAT WITH STRANGERS - gra indie typu thriller - ilustracje (loadscreeny)

• INTERREGNUM - własna gra karciana w klimatach intrygi dworskiej

• DUNGEON OF FAITH (tytuł roboczy, gra in progress) - ilustracje postaci i potworów, z czego niektóre widoczne na mojej stronie

• na podstawie portfolio udało mi się dostać na prywatne warsztaty z Darkiem Zabrockim (ilustrator do Wiedźmina 3, Assasyna)

• na YT zamieszczam niektóre procesy tworzenia ilustracji: https://www.youtube.com/channel/UCYxVQaxo8zcR1aBB5xTUzMA

E-mail: daeris.art@gmail.com

Zapraszam do kontaktu i współpracy

PS: Jestem dziewczyną, proszę pamiętać o formach żeńskich (dostałam sporo maili pt. “czy MÓGŁBYŚ…?”). Jednocześnie pragnę zaznaczyć, ze nie przeszkadza mi tematyka horrorów, kryminałów, fantasy, rpg, steampunk itp, wręcz są bardzo mile widziane! :slight_smile:

UPDATE
Ponieważ rozpoczęłam pracę zawodową jako grafik 2D, muszę niestety ogłosić swój brak dostępności dla projektów po godzinach. Bardzo dziękuję za dotychczasowe oferty współpracy i życzę powodzenia w Waszych projektach