Concept artist poszukiwany!

Cześć!

Poszukujemy Concept Artist do pracy hobbystycznej, w późniejszym etacie po ukończeniu prototypu gry możemy myśleć o podpisywaniu umowy.

Czego wymagam?

• umiejętność przenoszenia pomysłów z głowy na grafikę cyfrową
  • możliwość pracy w godzinach od 19 do 21 ( i tak zawsze siedzimy dłużej (21 to takie minimum po prostu), ale to jak będziesz chciał to zostaniesz), ze względu na to, że to praca hobbystyczna to nie wymagam, żebyś był zawsze, tylko napisz, że cię nie będzie albo jak będziesz musiał szybciej iść :>

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie portfolio lub swoich najlepszych prac.

Ja mogę się dołączyć.Ale muszę wiedzieć o czym jest gra,jak nie więcej ma wyglądać i czy będzie grą 2D czy 3D.

Możesz opisać nad czym dokładnie pracujecie?

@Vasto
Pracujemy nad grą jeśli o nią chodzi to gra będzie polegała na przetrwaniu, czy będzie miała koniec tego jeszcze nie wiem, rozgrywka będzie się toczyła na innej planecie, dostaliśmy się na nią po przez awarię wszystkich silników i musieliśmy przejść do kapsuły ratowniczej ( Nasz prom kosmiczny czy też statek będzie dryfował w kosmosie, rozgrywka będzie się toczyła na kilku wyspach 4-5, jedna na prawdę dużą i reszta malutkie, będzie też możliwość rozbudowy na lądzie jak j pod woda, coś jak w Subnautice ale nie do końca. Gra bedzie posiadała prawdopodobnie “pory roku” gdzie woda będzie zamarzać a gracz będzie musiał wracać do ciepłych miejsc żeby się ogrzać. W grze będą stworzenia na lądzie i pod wodą.

No ciekawe, a jaki rzut kamery? Płasko z boku jak w Terraria? Z góry jak w Zelda z lat 90’ czy może 3D? Ja bym proponował z boku 2D skoro akcja ma się dziać na lądzie i pod wodą to będzie to najlepszy rzut i mniej roboty przy grze.

@shox
gra jest FPP :slight_smile: