DaftShot - zapraszamy!

projektowanie-gier

#1

Cześć artyści!

Robimy w Daftcode fajny event #DaftShot, na który bardzo serdecznie chcielibyśmy Was zaprosić!

31.01.2019 | 18:30 | Biuro Daftcode, Warsaw Spire, 40p.

Jeżeli zajmujesz się projektowaniem gier - nie możesz przejść obojętnie obok okazji dowiedzenia się, jak zachować balans między dziełem sztuki, a nieskrępowaną rozrywką! Weź udział w DaftShot i poznaj protipy game designerów z Grupy Daftcode w obszarze projektowania postaci.

DaftShot to idealna okazja by wymienić się wiedzą i doświadczeniami, poznać znajomych “po fachu” i poszerzyć swoje horyzonty. :raised_hands:t2:

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.daftshot.pl
Zapraszamy też do dołączenia do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/314262839205683/

#DareToCreate😈


#2

Nie wygląda jak event tylko jak sprytna próba pozyskania CV do rekrutacji. Ciężko się zapisać jak w formularzu rejestracyjnym obowiązkowo trzeba wyrazić zgodę o takiej treści:

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym i CV przez Daftcode Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00 - 844) przy Pl. Europejski 1 („Spółka”) oraz inne spółki z grupy Daftcode („Spółki z Grupy”), których lista dostępna jest tutaj, jako współadministratorów danych, dla celów prowadzenia przyszłych rekrutacji.

*Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki drogą e-mailową informacji na temat nowych ofert pracy, eventów, szkoleń i innych aktualności.


#3

@tanku dziękujemy za komentarz!
Rzeczywiście, zbieramy CV (lub profile na LinkedIn) w celu weryfikacji doświadczenia ponieważ wydarzenie skierowane jest to doświadczonych specjalistów.

Zgody, standardowo, można wycofać w każdym dowolnym momencie :slight_smile:


#4

Event Code Europe też jest nastawiony na rekrutację, bo oprócz omawiania zagadnień technicznych każdy prelegent wtrąca kilka zdań o swojej firmie i jaka to ona jest fajna. I ludzie nie narzekają, nie krytykują, tylko jeżdżą, zdobywają wiedzę i kontakty. Kilku osobom z mojej poprzedniej pracy ten event otworzył oczy.

Im więcej takich eventów tym lepiej.


#5

Formalnie to jest nie prawda, w zgodzie na przetwarzanie danych jest zupełnie coś innego napisane, że dane są zbierane:

dla celów prowadzenia przyszłych rekrutacji.


#6

Formalnie to jest prawda - ta zgoda nie wyklucza, że zbierane CV są w celu weryfikacji doświadczenia - tego nie trzeba pisać w zgodzie. :blush: Ponadto chcemy mieć możliwość kontaktu po evencie z uczestnikami aby zapytać o wrażenia oraz opowiedzieć o możliwości współpracy. Jeśli uczestnik nie będzie zainteresowany, szanujemy to i nie spamujmy. :v:t2: Przypominamy również, że w dowolnym momencie można wycofać zgody.


#7

Niestety nie można się zapisać na event bez wyrażenia tej zgody. Wystarczyłoby dodać dodatkowy haczyk, opcjonalny do zaznaczenia ze zgodą na rekrutacje.