DarkVision The Game [unity] [Projekt w trakcie realizacji]

Witam, chciałbym wam ogłosić że dziś wyszedł pierwszy trailer mojej gry DarkVision , Gra będzie dostępna za darmo do pobrania, wszystko będzie ogłoszone w kolejnym Trailerze ( mam nadzieje że już w kolejnym będzie).

Zarys fabuły

Wcielamy się w pisarza który pracuje bez przerwy nad pisaniem nowych książek. Pewnego razu kładzie się spać ( przed położeniem się ma wrażenie że ktoś go obserwuje ). I Nie budzi już się, jest w śnie, próbuje zgłębić tajemnice snu żeby dowiedzieć co się stało, po drodze będzie miał Wiele rodzajów snu i w każdym będzie miał co innego do zrobienia, np w jednym będzie Horror, w innym będzie strzelanka itp.

https://www.youtube.com/watch?v=2qQqNgqyArM Trailer

**_

POMOC MILE WIDZIANA ! UZASADNIONA KRYTYKA RÓWNIEŻ!

_**

Super dobrana piosenka do trailera! Rozumiem, że na razie masz gotowy tylko ten pokój? Jakiej pomocy potrzebujesz?

Myślę ze lepiej jest sie skoncentrować ma jednym gatunku. Może tylko horror? Czekam na rozwój wypadków i dalsze info o grze!

Akurat to jest bardzo względne :wink:
Gry tzw. hybrydowe generują innowacje w tej branży i potrafią mocno zwiększyć target do którego kierowana jest gra, aczkolwiek mogą również drastycznie zniechęcić do siebie.
Kwestia podejścia do problemu :wink:

Ja bym napisał do producentów filmu pt “Martwa Cisza” czy wyrażają zgode na udostępnienie Ci tego… Mogą być problemy :smiley:

Horror ze strzelanką to jeszcze można spokojnie połączyć, to fakt. W sumie przychodzi mi teraz do głowy kilka pomysłów na różne mieszanki. Ok :slight_smile:

Ale i tak bardziej mi chodziło o to, że to wymaga zaprojektowania dużo większej ilości mechaniki niż w wypadku pojedynczego gatunku.

Co do 1 Komentarza, skoncentrowałem się najbardziej na skryptach narazie itp. Ale mapki mam nie tylko ten pokój, pierwsza lokacja nie długo będzie gotowa. Najbardziej przydały by mi się teksturki jakieś lepsze.

Odrobiny Spoilera Tutaj na dole !!! jak nie chcesz to nie cztaj!

Calość będzie jako horror, tylko że w tym horrorze będą się rozgrywać różne sceny np Po tym jak gracz poszedł i zasnął, pojawia się na opuszczonej stacji Kosmicznej, Gdzie jest pełno krwi itp, a innym razem pojawi się np w dobry śnie jakimś i nagre zacznie obraz się deformować i wszystko zacznie się robić jak to można rzec " z różowego na czarno ".

A co do @Kuchcik327 to nie wiem o co chodzi :slight_smile: nie wzorowałem się na niczym, a tytuł wymyśliłem na poczekaniu.

A strzelanka w tej grze będzie polegać na zabicia np. klonów demonów które będą nacierały na ciebie w pewnym etapie :slight_smile:

Ludzie, jestem początkowym twórcą, dzięki za każdą pomoc. Nigdy nie zamierzam rzucić robienia gier, zawsze to była pasja dla mnie, gdyby nie to że pewnego dnia dostałem zaproszenie na kursy, to bym się nigdy chyba nie wziął za robienie tego.

Niekoniecznie. Sztuką w projektowaniu dobrych gier jest branie tego co niezbędne, a odrzucenie tego co nieistotne (nawet jeśli jest dobre).
Żyjemy w takich czasach, że bombardowani jesteśmy masą informacji (często, dezinformacji), a przykładowy “Kowalski” ma na swojej głowie 100 zadań do zrealizowania w ciągu dnia (taki sam “Kowalski” w średniowieczu takich zadaniach w ciągu dnia miał 10).
Dlatego “Intrygujący minimalizm” w dzisiejszych czasach jest pożądany. To samo tyczy się hybrydowych gier. Nie ma potrzeby modelować dwóch gatunków gier w pełny jeden zwarty przekaz, a wystarczy zaczerpnąć po jednej mechanice z każdego gatunku i na ich podstawie stworzyć własną grę.
Więc, nie zgodzę się z tym że gra hybrydowa musi wymagać większego nakładu pracy :wink:

podoba mi się to. masz jasny cel do którego ciągniesz ( a nie budujemy wielki sandbox )
jestem grafikiem d i z wielką chęcią pomogę bo graficznie to gra trochę odstaje ale to da się naprawic :slight_smile:
czekam na odpowiedź
email: pitfon123@gmail.com
pozdrawiam pitfon

@pitfon123 O kurde, dziękuje za propozycje, oczywiście że skorzystam, zaprosiłem już pana na Skype :slight_smile:

Ludzie, jeśli jesteście ciekawi więcej na temat gry, zapraszam na : http://www.mpcforum.pl/topic/1606072-darkvision-the-game-unity-projekt-w-trakcie-realizacji/

Tak wiem Link do Innego forum ale wy jesteście od gamedev a tamto to jest po prostu forum ogólne więc… :slight_smile:

_**

Tam Będę pisał update gry itp

**_

Chodzi o soundtrack :smiley:

I jak idą dalsze prace? :slight_smile:

Coś tam wiadomo w temacie? Jestem ciekaw jak przebiega cały proces.
Od siebie mogę jeszcze polecić platformę.

To może ja się wypowiem w temacie bo miałem przyjemność krótko (2 tygodnie) współpracować w teamie. Projekt generalnie umarł śmiercią naturalną po niedogadaniu się w zespole osób, wykształciły się dwa stronnictwa o odmiennych poglądach i kaput, no cóż zdarza się. Piszę tu notkę, co by ludzie nie bawili się w nekromantów i nie wskrzeszali tematu :slight_smile:

Szkoda, bo gra zapowiadała się całkiem obiecująco. Życzę im, by kiedyś powrócili i dokończyli projekt :slight_smile: fryzjer Przemyśl

Kurczę, szkoda. :frowning: Myślałem szczerze, że coś z tego wyjdzie.