Darmowa muzyka do gier

Cześć, jestem muzykiem od ponad 15 lat, mam sporo projektów na dysku, które nigdy nie zostały użyte a są w mojej ocenie bardzo dobre tak więc postanowiłem je udostępnić dla was za darmo. Mam tylko prośbę, jeśli użyjecie któregoś z tych utworów w finalnym produkcie to wspomnijcie o mnie, mam zamiar udostępniać ich więcej w przyszłości, ale nie wiem czy w ogóle będzie zainteresowanie także, dajcie znać czy to dobry pomysł i czy muzyka wam się podoba. Paczka zawiera 12 tracków, po 2 formaty na plik mp3 oraz wav.

Zanim ściągniesz, mozesz posłuchać na Youtubie:

A tutaj link do downloadu:

Z nieba mi spadają te posty! AKURATNIO :stuck_out_tongue: jak problem w moim projekcje z muzyką.
Pozdro. Będzie wspomniane ! :smiley:
Napisz proszę konkretnie wpis, jaki ma się znaleźć w credits jeśli wykorzystam muzykę
pomysł GENIALNY ! :smiley:
Pozdro

Cieszę się, że mogę pomóc. Najlepiej by było umieścić link do mojego portfolio na audiojungle, ale nie wiem czy to będzie możliwe.

Zacząłem właśnie słuchać i zaczyna się fajowo. To miłe, że chcesz się swoją twórczością podzielić bezinteresownie.
Właśnie obecnie sobie dłubię swoją pixelartową gierkę i jeżeli kiedykolwiek ją skończę, to podkład muzyczny będzie mi potrzebny i na pewno się zainteresuję tym, co udostępniasz.

Zacząłem nawet sam myśleć, czy nie próbować tworzyć czegoś samemu, ale umiejętności nie mam żadnych, ani programów, ani wiedzy jak zacząć. Mogłbyś coś polecić?

Pozdrawiam,
Rav

PS>Leci już ponad 4 minuty i faktycznie, bardzo przyjemna nutka - dobrze się tego słucha.

Ja polecam Fruity Loops :slight_smile:

Pracuję na FL Studio + Kontakt 5 i różne banki do niego, jeśli chcecie zacząć przygodę z muzyką, to polecam mój kanał, są tam tutoriale omawiane przeze mnie do tych programów. Pozdrawiam

https://www.youtube.com/channel/UCRzYOGKIb7HH9en7FQVdAIQ

Ja bym tak nie szastał na lewo i prawo swoją twórczością, ale w podziemiach można.