Darmowa ścieżka dźwiękowa do gry - synthwave, muzyka elektroniczna z żywymi partiami instrumentalnymi


#1

Witam, jestem pianistą i producentem muzycznym z prawie 10-letnim doświadczeniem, wszystkie informacje na temat mojej twórczości można znaleźć na stronie internetowej: www.jacobmorte.pl

Na stronie w playerze można przesłuchać między innymi mój ostatni soundtrack do gry komputerowej zatytułowanej “ARYA”, która ukaże się z początkiem przyszłego roku.

Jako, że jestem świeżo po zakończeniu prac nad muzyką do powyższego tytułu podejmę się kolejnego zlecenia bądź nawiąże stałą współpracę ze studiem projektowym. Muzykę wykonam za darmo bądź za niewielką opłatą, w zależności od ilości pracy, jednak gotowy jestem pracować non-profit przy obiecujących tytułach.

Gatunki w których poruszam się najsprawniej to synthwave (outrun, dreamwave), muzyka elektroniczna i ambient łączony z żywymi partiami instrumentalnymi (soundtracki Jespera Kyda do pierwszych trzech Hitmanów to moja największa inspiracja muzyczna i najpiękniejsze ścieżki dźwiękowe ever!) oraz hip-hop (posiadam duże doświadczenie w tym gatunku, zainteresowanych zapraszam do sprawdzenia zakładki “Trackology” na stronie) choć z chęcią podejmę się wszelkich wyzwań! Soundtrack do gry “ARYA”, który można odsłuchać na stronie jest utrzymany w klimacie muzyki synthwave, na życzenie mogę podesłać swoje inne prace stworzone w różnych gatunkach stylistycznych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktowania się pod adresem mailowym jakubmorte@gmail.com lub w wiadomościach prywatnych, z chęcią przedstawię pełne portfolio i odpowiem na wszelkie pytania :slight_smile:

Pozdrawiam!
Jakub Morte


#2

Dlaczego kompozytor z 10 letnim doświadczeniem chce robić muzę za darmo?


#3

Hej! do tej pory grałem głównie jazz i tworzyłem bity hiphopowe - branża muzyki do gier jest dość zamknięta i trudno do niej dołączyć dlatego potrzebuję mocnego portfolio, nad którym aktualnie pracuję. Poznałem trochę branżę muzyczną i na początku trzeba trochę popracować non profit. czasem nawet dołożyć zanim cokolwiek z tego będzie, z hiphopem mi się udało dość mocno (http://jacobmorte.pl/trackology/) ale pierwsze 2 lata sam pisałem do raperów żeby sprawdzili moje podkłady :wink:

pozdrawiam!


#4

Do Rybnika to mom blisko, i ja ta branża leży w Polsce, w Niemczech, abo w Stanach możesz na tym zarobić normalnie, w polandii możesz zapomnieć, zniszczom cie w zarodku.