Demo naszej gry do pobrania za darmo

projektowanie-gier
gamedev

#1

Witam wszystkich. Jeśli ktoś z was ma chwilkę to zachęcam do zapoznania się z naszą najnowszą gierką Disturbing Forest, którą w ostatnim czasie tworzę sobie po godzinach. Produkcja ta to w wielkim skrócie pierwszoosobowa gra przygodowa z elementami fantasy oraz nawiązaniami do mitologi słowiańskiej. Całość osadzona jest w (moim zdaniem) przyjemnej dla oka grafice low-poly. Eksploracji towarzyszy klimatyczna ścieżka dźwiękowa, która bez wątpienia pomaga wczuć się w klimat gry. Aktualnie dysponujemy demem Disturbing Forest, do którego link znajdziecie na tym serwerze na Discord (https://discord.gg/cRrTSC8). Cały projekt na bieżąco można śledzić za pośrednictwem tego fanpag’a (https://www.facebook.com/PanTrojan-143465599745941/). Jeżeli ktoś miałby jakieś pytania odnośnie naszego projektu to zachęcamy do dyskusji :smiley:

#2

Hej,

Sciagnałem demo i pograłem chwile.

  1. Gra pisze coś w stylu ‘Press Q to go to detective mode’, nawet jak juz jestesm w Detective mode - chyba powinno to znikać.

  2. Low poly grafa ok, ale drzewa i tawa juz nie sa low poly tylko bitmapy. Może spójniej by bylo mieć wszystko low poly.

  3. Jak wszedłem w tryb Detective kolo stolu alchemicznego to mi pisało Inspect - ale ani przyciski myszy ani żaden z kalwiszy nie powodował zebym wykonał ten Inspect.

  4. Załączyłem screen - czasem sie pokazuje oko (to jakis inny tryb inspekcji ?) a powyżej oka małe szkło powiekszające. Nie wiem co z tym sie robi.

  5. Nie byłem w stanie wyjść z tego 1szego pomieszczenia bo nie odkryłem co trzeba zrobić.

  6. fajna muza

Pozdr,
Tomek