Disturbing Forest Demon's Path - Darmowy prolog naszej gry do pobrania na Steam!

projektowanie-gier
gamedev
gry

#1

Witam wszystkich! Po ponad 2 latach pracy udało nam się skończyć i wydać naszą pierwszą grę… no może na razie darmowy prolog ale i tak jesteśmy dumni z projektu.

Nie jesteśmy studiem z wielkim budżetem, raczej grupką pasjonatów, którzy rozsiani są po całej Polsce. Własnymi siłami i wiedzą zdobytą w internecie udało nam się stworzyć coś co nadaje się do ogrania. Wiadomo, że w niektórych momentach będzie “czuć biedę”. Jednak wydaje mi się, że jak na tak mały team, bez wcześniejszego doświadczenia komercyjnego w game-devie projekt wyszedł naprawdę dobrze.

O samej grze nie będę się tutaj rozpisywał. Myślę, że najlepiej będzie jak odwiedzicie stronę na Steam i sami zdecydujecie czy tego typu produkcje Was interesują. Feedback oczywiście mile widziany. Wszystkie opinie bierzemy pod uwagę przy dalszej pracy nad projektem.

Wszystkim, którzy zaczynają swoją przygodę z tworzeniem gier życzę, abyście się nie poddawali. Mimo, że cały proces był męczący, kosztował nas sporo stresu i wysiłku to jestem pewien, że było warto. Nawet jeśli finansowo gra okaże się klapą to nic nie zabierze satysfakcji ze swojego “dzieła”.

Pozdrawiam!

Strona prologu: https://store.steampowered.com/app/1322830/Disturbing_Forest_Demons_Path/

Strona pełniaka (można zapisywać się na listę życzeń :smiley:): https://store.steampowered.com/app/1091840/Disturbing_Forest/