Dodaj ofertę pracy do Gamedev.pl


#1

Zachęcam do umieszczania ofert pracy dotyczących programowania gier i ogólnie pracy w gamedevie. Mile widziane są ogłoszenia, które dotyczą komercyjnych zleceń lub stałego zatrudnienia.


Dodaj ogłoszenie do Gamedev.pl
podziel ten temat #3

Wydzielono 1 post tworząc nowy wątek: Level designer unreal


podziel ten temat #4

Wydzielono 1 post tworząc nowy wątek: Senior 3D Game Designer


#5

Realizator / początkujący reżyser dźwięku poszukuje projektu do udźwiękowienia.

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
W momencie pisania tego ogłoszenia przymierzam się do obrony dyplomu z reżyserii dźwięku. Moją branżą docelową jest game dev dlatego cieszę się, że znalazłem miejsce pełne kreatywnych ludzi, którzy z niezwykłym zapałem pracują nad własnymi projektami. Moje doświadczenie w kompozycji jest niewielkie, raczej do tej pory zajmowałem się rejestrowaniem artystów niż produkcją muzyki ale przyszedł czas odkopać szufladowe projekty i podzielić się nimi ze światem (albo chociaż z innymi zapaleńcami).
Poszukuje małego zespołu, albo nawet samodzielnego twórcę/programistę, który potrzebowałby ścieżek lub sfx do swoich dzieł. Póki co nie oczkuje przychodów z tego tytułu. Kocham muzykę i gry komputerowe i chcę te dwie miłości przekuć w fajną przygodę, naukę i mam nadzieję, mój przyszły fach. Zapraszam każdego do kontaktu, postaram się odpowiadać i pomagać w miarę moich skromnych kompetencji. Jednocześnie czekam na zaproszenia do współpracy.
Pozdrawiam wszystkich.


#6

Witam,
szukam grafika 3D oraz programisty do projektu indie:

płatne 4K netto + 15% zysków ze sprzedaży po zwrocie kosztów inwestycji.
Start: 12.08.2019

CV: djschoor@gmail.com

Pozdrawiam,
Stefan Szymczyk


podziel ten temat #7

A post was split to a new topic: Art Director / Fabryka Gier