Dołącz do projektu (UE 4/5)

Trochę czasu już minęło od poprzedniego ogłoszenia. Poprzednim razem się nie udało (być może miałem zbyt duże wymagania?) ale może uda się tym razem. Co nie oznacza że wymagania się zmniejszyły, powiedziałbym że w jednych obszarach zmniejszyły a w innych zwiększyły ;). Przechodząc do rzeczy, znowu szukam ekipy. Samotne prowadzenie projektu jest bardzo męczące zwłaszcza gdy czasem dojdzie się pod ścianę a przebijanie jej zajmuje cholernie dużo czasu, a efekt nie zawsze jest w pełni satysfakcjonujący. Brakuje innego spojrzenia a człowiek zapętla się w swoim myśleniu nad rozwiązaniem danego problemu i co zajmuje strasznie dużo czasu.

Co się zmieniło od ostatniego ogłoszenia? Więc na pewno gra znacznie posunęła się do przodu i otwarłem dla niej stronę na steam.

Kogo szukam? Przede wszystkim osób które mogą coś wnieść do projektu. Osób które mają już za sobą jakieś doświadczenie czy to w zawodowym czy w amatorskim gamedevie. Osób które znają się na tym co robią. Więc tak, szukam grafika 2D, 3D, programisty blueprintów UE i kogoś kto potrafi zebrać społeczność i poprowadzić marketing również w j.ang. Co do grafików, styl grafiki jaki mnie interesuje można podglądnąć na stronie steam.

Kogo nie szukam? Nie szukam ludzi toksycznych, takich którzy wszystko wiedza najlepiej i takich którzy wszystkimi chcieli by rządzić.

Chciałbym zebrać na tyle fajną ekipę że będziemy mogli wspólnie siąść i bez jakichkolwiek konfliktów doprowadzić projekt do końca. Jestem otwarty na wszelkie sugestie i ewentualne zmiany w projekcie pod warunkiem że nie będą w niego zbyt głęboko ingerowały.

Czy ja płacę za współpracę? Nie, nie płacę. Nie płacę nie dlatego że sam chcę zgarnąć jakąś wyimaginowaną kasę za projekt, tylko dlatego że sam pracuję nad projektem po godzinach i jedyne co mam, to kupę straconego ale na szczęście w satysfakcjonujący dla mnie sposób czasu.

Czy to projekt komercyjny? Jak najbardziej. Jednak bądźmy realistami, bez dobrego marketingu cudów nie będzie. Chociaż przy dobrym marketingu zawsze istnieje jakaś szansa na sukces, jednak jest tylko trochę większa niż szóstka w totka ;). Wtedy wszelkie ewentualne sprawy finansowe będziemy mieli dogadane przed wydaniem projektu.

Co ja daję od siebie? Daję już w dość zaawansowanym stadium projekt. Jako że sam robię większość rzeczy (oprócz grafiki którą kupuję i w znacznym stopniu przerabiam ) muszę znać się na wszystkim, a jak wiadomo kto się zna na wszystkim w niczym nie jest dobry :). Dlatego właśnie szukam bardziej ukierunkowanych ludzi. Jeśli zainteresowało kogoś ogłoszenie niech zostawi wiadomość na priv.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.