Dźwiękowiec szuka ekipy

Cześć

mam 24 lata, jestem z Krakowa. Zawodowo jestem realizatorem dźwięku z 7 letnim doświadczeniem, głownie zajmuję się wielościeżkową rejestracją live, a także realizacją FOH i MON. Ostatnio ukończyłem kurs Wwise, do egzaminu jeszcze nie podszedłem.

Szukam ekipy, która się uczy tak jak ja.Po kursie widzę, że jeszcze dużo nauki przede mną. Chciałbym przede wszystkim zdobyć doświadczenie i zbudować swoje portfolio.

Posiadam zaplecze techniczne i merytoryczne do realizacji projektów związanych z dźwiękiem:

• nagrania terenowe
  • foley
  • sound design
  • postprodukcja
  • implementacja

Zapraszam do kontaktu. :wink:

Pozdrawiam Jasiek

Zapraszam do kontaktu.

tworzymy grę post-apo i przydałaby się pomoc dźwiekowca. Mamy dużo luzu i jesteś my przezdewszytkim amatorami.
muzyka ( z licencją ) nadająca klimat całej grze by się jednak przydała. grę planujemy wydać pod koniec tego roku i mimo, że zaczynamy produkcję mamy cały koncept i szczegułowo wytyczonee cele. pierwszych pieniędzy mozna się spodziewać do 2 miesięcy. Po więcej informacji proszę pisać na maila
email;nevermaze1@gmail.com
email(mój);pitfon123@gmail.com
ps jesteśmy ekipą amatorską, więc nie licz od razu na duże wynagrodzenie ( o ile jakieś będzie )
pitfon

W dalszym ciągu aktualne.