Earthworms - artystyczny point and click z twistem - steam

Cześć,
Wkrótce ukazuje się gra którą tworzę od roku.
Klasyczny point and click 2D z malowanymi lokacjami i lekkim twistem.
Wiecej info na steamie zapraszam:

:sunglasses:

Bardzo podoba mi się “kreska” tej twojej gierki. Po za tym dawno nie grałem nic z klasycznego point and click. Jak wyjdzie to chętnie przetestuje :slight_smile:

Wysłane z Samsunga Galaxy s8 kupionego dzięki 500 plus Wałbrzych

Fajnie to cieszy,
zapisy do wishlisty też na całkiem niezłym poziomie.
Pozostaje teraz tego nie skopać :smiley:

Podbijam bo gra właśnie została odblokowana w PL. Super uczucie wypuścić w świat w końcu swoje dzieło :wink:
(jak na razie to nasza najambitniejsza produkcja), z niepokojem czekamy jak zostanie przyjęta.

Hej, gra wygląda świetnie!
Ile osób liczy wasz zespół?
Pytanie techniczne… animacje postaci są bardzo płynne (nie licząc oczywiście limitu 8 kierunków) - czy używacie typowej animacji (spritesheeta) czy poszczególne części ciała są przypisane do kości?

Powodzenia!

Cześć,
Dzięki cieszy mnie że się podoba wielu ludziom ;].
Zespół to dużo powiedziane bo większość Earthworms robiłem sam począwszy od level designu poprzez malowanie lokacji animacje i potem nawet składanie tego w Unity, dopiero w ostatnim półroczy pomagał mi składać 1 developer.
Więc można powiedzieć że team liczył 1.5 osoby ;]
Był tez kompozytor i dźwiękowiec.
Dopiero teraz pracujemy już pełnoprawnym w teamie (który na razie liczy 3 osoby) nad nową grą Psycho Wolf - więcej informacji na jej temat wkrótce :wink:
Co do animacji to robione one były w Spine, a więc na kościach.

Wielki szacunek za zrobienie gry samodzielnie! Patrząc na efekt końcowy na pewno bym nie zgadła, że to praca jednej osoby :star_struck: Z przyjemnością przetestuję przy najbliższej okazji. To jednorazowy eksperyment, czy od teraz początek dłuższej przygody z point& click?

Dzięki ciesze się ze tak to wygląda (tak miało być). Chętnie zrobię kolejnego point and clicka tym razem już tak w 3 osoby i efekt będzie dużo lepszy w takim składzie, pod warunkiem że uda się przekonać producentów. Jak na razie robimy coś innego. Recenzje Earthworms wszystkie pozytywne i średnia ocena to pomiędzy 7 a 8 na 10 więc nie jest źle. :wink:

Witam i jak idzie z Psycho Wolf… ? moze moglbym pomoc jako muzyk? :slight_smile:

Psycho Wolf niestety anulowany (zapisy na steam wishlist dobiły do 1/3 zamierzonego poziomu), stwierdziliśmy więc że nie ma sensu kończyć projektu. :confused:
Pracujemy teraz nad sekretnym demkiem nowej gry z którym uderzymy do porządnych wydawców. Wkrótce coś wrzucimy :wink:

Wojciech a masz kompozytora? moze moglbym pomoc napisz mail: michalratkowski(at)gmail.com podesle portfolio :wink: