Empire of Victory: pocket RTS - oto moja gra :)

Cześć,
od prawie 4 miesięcy pracuje nad nowa grą RTS i mimo że jest w fazie rozwoju chciałbym się nią podzielić ze wszystkimi. Systematycznie ją ulepszam i aktualizuje.
Jest to gra strategiczna na Androida wykonana w Unity3D. W grze zbieramy takie surowce jak jedzenie, drewno i złoto. Budujemy domki zwiększające populacje i baraki w których rekrutujemy wojsko. Jest też kowal u którego ulepszamy broń najemników.

W planach duży rozwój:

• więcej jednostek
  • ulepszenia broni
  • mapy
  • nowe budynki
  • farmy
  • poziomy rozbudowy wioski
  • muzyka, dźwięki

Docelowo gdy poprzednie założenia zostaną wykonane gra otrzyma tryb multiplayer. Nie jest to łatwe ale będę próbować.

Jeżeli jest ktoś kto by chciał ją wytestować to zapraszam a jeżeli ktoś chce zagrać w finalna wersje to zalecam jeszcze poczekać :stuck_out_tongue: Gra nie zamula i jest GRYWALNA

Pozdrawiam i zachęcam do sprawdzenia gry.

Google Play:

Wow , wyglada to swietnie .

Niezle to twoj pierwszy projekt ?

Pozdro

jest sposób na zaznaczenie więcej niż jednej jednostki? bo coś tu tak jakby nie ogarniam

to jest któryś z kolei mój projekt, chyba 10. 2 lata temu zacząłem przygodę z programowaniem i Unity :slight_smile:

na ekranie po prawej stronie jest taki przycisk po naciśnięciu którego jest możliwość zaznaczania wygranych jednostek. ten sposób jakoś działa ale mimo to bede to zmieniać bo nie jest to coś co do końca mi się podoba :stuck_out_tongue: