En panel pojawi się tylko przy pisaniu pierwszych 2 wpisy


#1

en panel pojawi się tylko przy pisaniu pierwszych 2 wpisy.


#2

“Gra” wygląda na zlepkę domyślnych/darmowych assetów oraz gromady modeli do których nie posiadasz praw, podobnie jak do wizerunków w logo, oraz utworu w trailerze.

Pewnie, spoko jak na 1-szy projekt zrobiony w parę godzin, od czegoś trzeba zacząć, ale sam sobie zadaj pytanie - czy chciałbyś grać w taką grę? Nie wszystko trzeba publikować, szczególnie jeśli nie prosisz o żaden feedback. A swoją drogą to link do itcha nie działa.


#3

Fatalnie to wygląda, antyprzykład pierwszych projektów, przykład JAK ICH NIE NALEŻY ROBIĆ. Nawet, jeśli to było w celach naukowych i/lub dla beki - wyszło fatalnie. No a bazowanie na nazwie “Fallout” to już inna sprawa…


#4

Koledzy przesadzacie. Sądząc po poziomie humoru @Garazykowa to chłopak nie ma więcej niż 17 lat i to w naprawdę dużych porywach (@Garazykowa nie czuj się urażony. Zapewne jesteś osobą o nieprzeciętnej inteligencji o czym świadczy fakt, że byłeś w stanie samodzielnie ukończyć grę. Natomiast co do poczucia humoru to z wiekiem się ono zmienia i coś co nas bawiło jak mieliśmy 13 lat, niekoniecznie będzie nas bawić w wieku 30 lat.).

Zważywszy więc na fakt, że jest to osoba młoda, to godny podziwu jest fakt, że samodzielnie zabrał się za grę, a jeszcze bardziej zdumiewające jest to, że ją ukończył. I wcale nie wygląda ona bardzo źle.