Erotyczna gra tekstowa typu flash

Hej! Szukam osób, które znają się trochę na tworzeniu gier i chciałyby spróbować swoich sił w jednym projekcie. Powiem bez ogródek, chodzi o stworzenie tekstowej gry erotycznej typu flesh, która mogłaby przynieść jakiś zysk z Patronite’a!
Na zachodzie całkiem fajnie im się to rozwija. Na pewno przydałby się programista i (opcjonalnie) grafik. Oczywiście nie łudzę się, że ktoś będzie zgłaszał się tu ładnie w komentarzach, ale jeśli znasz się na tym, a Twoje sumienie nie karzę Ci stanowczo odmówić i splunąć na autora tego postu, napisz na maila: asriela@onet.pl

Moge pomoc jako muzyk. - umili troche gre :wink:
www.michalratkowski.com

A co to ma wspólnego z sumieniem? Ja jako grafik i osoba lubiąca pracować przy szeroko pojętym kombinowaniu chętnie rozważę współpracę.

Moje portfolio:
https://www.behance.net/mrufcyn
Mail: maciej.mrowicki@gmail.com

Proszę o opis tego, co już masz i planów/celów projektu. Na razie nie musi być szczegółowy. Przesyłam kopię tej wiadomości na Twojego maila.
Pozdro.

mrufcyn, o wszystkim napisałem Ci mailowo. Tam też postaram się odpowiedzieć na wszystkie Twoje wątpliwości.

Michal_Ratkowski, to chyba zbyt wczesny moment, by decydować się na wprowadzenie do gry muzyki bądź nie. Gdy jednak wszystko się wyklaruje, nie omieszkam Cię powiadomić.

W każdym razie, dalej szukam chętnych osób. Najbardziej przyda się programista, bowiem nikogo takiego nie mamy, a bez niego ani rusz.

Witam, napisałem do Państwa e-mail. Fakt te tematy nie są poruszane ale ciekawi mnie ten rynek. Takich graczy jest mało i ciekawe czy w jakiś sposób zyskowne to jest poza Patronite.