Fill - minimalistyczna gra logiczno-relaksacyjna

Cześć,

chciałbym zaprezentować Wam moją pierwszą produkcję, minimalistyczną grą na urządzenia mobilne (obecnie tylko Android). Proszę o przetestowanie i wszelakie opinie.

krótki teaser.

https://play.google.com/store/apps/details?id=game.Dpidev.Fill

Bez ściągnięcia aplikacji nie jestem w stanie zrozumieć o co chodzi w tej grze. Dodaj proszę jakieś wytłumaczenie jak to działa lub lepszy filmik :slight_smile:

Na pierwszy rzut oka przypomina mutację konceptu, który zaimplementowałem u siebie w grze (TAnima- minigra- Lights Out (w końcu znalazłem jej nazwę :D))

Dzięki za odpowiedź :wink:

Dodałem do postu krótki film przedstawiający mechanikę gry. W uproszczeniu gra polega na wypełnieniu wszystkich obiektów, za pomocą pewnego rodzaju energii/płynu przekazywanej od źródła (obracający się szary obiekt w lewym górnym narożniku). Kiedy obiekty są wypełnione, również potrafią przekazywać energię.

Co do Twojego projektu, czy uwieczniłeś na którymś z filmów tą minigrę? Chętnie ją zobaczę :slight_smile:

Dzięki, teraz lepiej widać. Hm… intrygujący pomysł. Wygląda ciekawie. Ale to jednak inne niż to moje, choć przypomina na pierwszy rzut oka :slight_smile:

Mam filmiki :slight_smile: Jest na kilku z nich- np tutaj (17:50 - nie katuj się całym xD):