Fire Up! - Moja przygoda z Androidem

Cześć wszystkim :smiley:

GooglePlay

Po prawie roku przerwy postanowiłem, że jeszcze raz spróbuje zrobić jakąś grę na Androida.
Celowałem w mniej więcej cały czas królujące na telefonach gry, w których głównym celem jest pobicie swojego poprzedniego wyniki.
W końcu zdecydowałem się na space shootera w troche innym wydaniu :smile:
Napisanie tego zajęło mi kilka miesięcy, bo cały czas uczyłem się na “bieżąco” w trakcie pisania. W sumie to przepisywałem rozgrywkę kilka razy, ponieważ na mniej wydajnych telefonach były widoczne ścięcia, ale teraz powinno być już okay ( mam nadzieję :smiley: )

Napisałem tą grę głównie po to, żeby się czegoś nauczyć i muszę przyznać, że naprawdę się udało.

Jeśli kogoś interesują bardziej techniczne szczegóły to grę napisałem na dość popularnym LibGDX, więc jeśli ktoś ma jakieś pytania na temat tego jak wygląda tworzenie gier pod tym silnikiem to z chęcią opowiem. Również z chęcią postaram się pomóc, jeśli ktoś czegoś nie ogarnia/ chce zrozumieć jak coś tam napisać ( jeśli będę umiał ) :smiley:

Wiem, że gra nie jest jakaś wspaniała/piękna i pewnie nie wyróżnia się w morzu gier mobilnych, ale mam nadzieję, że przynajmniej niektórym z was się spodoba bo spędziłem nad nią naprawdę za dużo czasu xD

GooglePlay

Kilka zdjęć z gry:

Jeśli komuś się chce to będę bardzo wdzięczny za jakieś uwagi na temat gry, jak działa na waszym telefonie itd. :smile:
PS. Wiem, że w grze brakuje np. muzyki, ale to zostawiam sobie na później, bo na razie nie mam pojęcia jak ją załatwić xD

Przyciski statystyk i osiągnięć w menu nie działają

Whoops, i faktycznie masz racje :<
Zapomniałem podpiąć pod aplikacje API GooglePlay. Ale dzięki bardzo za napisanie tego, bo sam to przeoczyłem :smile:

W czym robiłeś GUI? W Scene2d?

Sorry, że tak późno odpisuje :smiley:
Tak scene2d