Flying Octopus – kolektyw artystyczny

projektowanie-gier

#1

Jesteśmy zespołem gamedevowym, który składa się z kilkunastu osób pragnących rozwijać swoje umiejętności w zakresie tworzenia gier komputerowych oraz wspólnie pracować nad kilkoma kreatywnymi projektami. Zrzeszamy ludzi o różnych pasjach i zainteresowaniach, nie tylko programistów, grafików i projektantów.

Obecnie pracujemy nad kilkoma mniejszymi produkcjami. Komunikujemy się głównie za sprawą Discorda, choć Trello jest także bardzo pomocne w organizacji. Jesteśmy turkusowi, a w praktyce oznacza to, że wszyscy członkowie naszego zespołu mają realny wpływ na nasz rozwój oraz sami sobą zarządzają – nie przydzielamy ludzi do danych projektów czy zadań, wszyscy sami decydują o tym, co chcą robić i w czym się realizować.

Jesteśmy dobrą opcją dla początkujących twórców gier i ludzi, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w zgranym i dosyć dobrze prosperującym zespole. Póki co żaden z naszych projektów nie jest nastawiony na zysk, choć nie ukrywamy, że w przyszłości będziemy dążyć do tego, by nieco zarobić.

Co jakiś czas będziemy odświeżać ten temat, chwaląc się tutaj ukończonymi przez nas projektami czy postępami. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie naszej działalności, piszcie śmiało. Jesteśmy otwarci na nowych członków, świeże spojrzenia i propozycje współpracy. Poniżej odnośniki, dzięki którym będziecie mogli poznać nas lepiej.