Game Designer (CCG)

projektowanie-gier
game-design
gamedev

#1

Fabryka Gier jest doświadczonym studiem, od 2005 roku zajmującym się produkcją gier webowych, mobilnych i konsolowych. Pracujemy z wydawcami i klientami z całego świata, tworząc zarówno gry casual, jak i z segmentu core.

Obecnie poszukujemy Game Designera (współpraca zdalna lub na miejscu w Szczecinie) specjalizującego się w grach typu CCG (Collectible Card Game).

Praca będzie polegać na balansowaniu i rozwoju istniejącej gry z tego gatunku, łącznie z przygotowaniem turniejów i wsparciu zespołu od live-ops.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako Game Designer.
  • Uprzednie doświadczenie w pracy przy grach tego rodzaju.
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie.

Prosimy o wysłanie cv wraz z opisem wcześniejszego doświadczenia w obrębie CCG na adres praca@fabrykagier.pl z klauzulą:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fabrykę Gier Sebastian Rafał Barabanow z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Adama Mickiewicza 53, w celu realizacji procesu rekrutacji”, w tytule maila wpisując “Game Designer (CCG)”.

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dodanie również klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji organizowanych przez Fabrykę Gier Sebastian Rafał Barabanow z siedzibą w Szczecinie, przez okres trzech lat”.