Game Designer - usługi B2B

projektowanie-gier
gamedev
game-design

#1

Cześć! Szukamy zleceń w zakresie konsultingu game designerskiego.

Jesteśmy nową firmą Blinkclick Games z Krakowa. To nasza strona: http://blinkclickgames.com/

Zajmujemy się produkcją gier oraz konsultingiem z zakresu game designu. Ja osobiście mam kilka lat doświadczenia na stanowisku game designera oraz level designera. Prowadzę też bloga o game designie, zapraszam: http://gdmaniak.pl/

Nasz zespół może pomóc w:

  • Ogrywaniu i feedbackowaniu kolejnych iteracji buildów tworzonej gry. (zauważanie problemów z mechanikami, tempem, responsywnością, nauką gracza, level designem, spójnością itp. oraz proponowanie rozwiązań)
  • Tworzeniu designu i dokumentowaniu mechanik w trakcie produkcji
  • Tworzeniu pitchów na podstawie wymagań klienta
  • Dzieleniu, rozpisywaniu i planowaniu mechanik przy pomocy używanego systemu do organizacji pracy jak: jira, hack’n’plan, redmine, trello itp.

Więcej można przeczytać w tej krótkiej broszurze: http://blinkclickgames.com/wp-content/uploads/2019/07/BusinessOffer-1.pdf

Możliwy dojazd do klienta w dni robocze na terenie Krakowa i okolic (jeśli ktoś jest dalej to też, ale rzadziej). Możemy umówić się na stawkę godzinową 45 zł/h netto lub subskrypcję miesięczną. Oczywiście wystawiamy faktury VAT. W razie zainteresowania, proszę o kontakt: contact@blinkclickgames.com lub na priv.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia! :slight_smile: