Gamedev dział gier

Panowie - i panie, są tu takie? :slight_smile: -nie myśleliście nigdy o zrobieniu do tego forum działu gier działających przez przeglądarkę jak na tych portalach społecznościowych cda.pl czy jakieś inne milanosy? Oczywiście że to forum dla “hobbystów/entuzjastów” to poziom tych gier mógłby być trochę lepszy, do pogrania również i mobilnie, ale temat jest ten sam. Standardowe typy gier jak fps, tpp czy rpg w wersji lekkiej przeglądarkowej na ładnie wyeksponowanym dziale na forum. Oczywiście z dopiskami autorów i ekip, napisy końcowe et cetera.
Może to głupi pomysł ale myślę że dzięki tak prostej, by nie napisać prostackiej, metodzie pozyskiwania widzów, kto wie, może by ktoś paru z nas chcących wyratować się z nędznego życiowego położenia wyciągnąłby rękę i znalazł zatrudnienie, albo nawet i zapłacił…

Taki tam luźny temat do rozmowy, chociaż pewnie nic z tego nie będzie :c/

edit: @ked wołam, chociaż wiem że ciebie tu nie ma już za często…

Zacznę od tego, że kod tej strony jest otwarty dla wszystkich i nic poza czasem nie stoi na przeszkodzie, żeby tam coś dodać :slight_smile:

Zrobienie sekcji na stronie to jednak mniejszy problem w porównaniu z tym skąd te gry miałyby się brać. Pomysły?

Ja myślałem właśnie jak pisałem wyżej, zakładanie ekip bezpośrednio na forum i późniejsze efekty udostępnianie szerszemu gronu na dziale razem z podpisami i creditsami na końcu :slight_smile: .

Jestem grafikiem amatorem (aktualnie niestety bezrobotnym zgłaszam się do pracy.
email: nevermaze1@gmail.com