Gamedev school - ktoś wie czy odbędzie się następna edycja w tym roku?

gamedev

Cześć wam!

Czy jest ktoś kto ma wiedzę na temat tegorocznego gamedev school? Sytuacja jest taka, że w czerwcu wysłałem zgłoszenie i pisałem do nich na facebooku z tym zapytaniem, ale do tej pory cisza. Około miesiąc temu ponowiłem pytanie tym razem przez maila i też nic. Z tego co wiem to ma wystartować gdzieś na początku listopada i nie wiem co o tym myśleć.

Może nawet znajdzie się ktoś kto już uczestniczył w poprzednich edycjach i podzieli się opinią ʕ•ᴥ•ʔ

Cierpliwości - jest i ich odpowiedź.

Absolutnie odradzam!!! Uczestnictwo w tym kursie to najgorsza decyzja w życiu - idealnie wpisuje się całokształt 2020. Banda oszustów, ściemniaczy i naciągaczy. Nie ma żadnego programu, wykładowcy łapani na ostatnią chwile, zero organizacji, problemy ze wszystkim. Niczego nikt Cię nie nauczy, każdy progres który ktokolwiek tam osiągnął zawdzięcza tylko sobie i tutorialom plus kolegom którzy bardziej coś ogarniają, kurs nie jest w żadnym stopniu pomocny. Zwykłe ordynarne oszustwo i kant. ODRADZAM! Osoby wypowiadające się pochlebnie albo same budują swój wizerunek w koło tej sciemy albo są tak zwanymi dizajnerami z gds ( nie mylić z kim kolwiek kto coś projektuje - dizajner gds to wytrych dla tych którzy nie mają pojęcia o niczym ale chcą do gamedevu i tym samym stracić pare złotówek). Wściekły jestem na to jak 150%, Tusk tak cie nie wyr… jak zrobi to Marcin C.