Garść screenów z gry Skullstone

Mini boss.

I jak by ktoś miał pomysł na jakieś fajne hasło na Demotywatory do tego obrazka to będę wdzięczny :wink: Demotywatory to całkiem dobre miejsce na zdobywanie wejść na stronę i ogólnie reklamę.

Tak, to już oficjalne info - mamy szkielety!
#klonGrimrocka #klonDnD #klonRPG

Wyrobiliście się z nimi przed halloween :wink: A tak serio to fajni wyglądają :smiley:

Wbrew pozorom nazywa się The Wall i taką też pełni funkcję. Znaczy “nie przejdziesz” :wink:

(Trollface) Wbrew pozorom nazywa się Golem i pełni funkcję w Pokemonach :wink: Czyżby Inspiracja? :smiley:

A tak serio to bardzo mi się podoba ten mobek :slight_smile:

Dobrze nam wyszedł pod względem ‘materiałowym’.

Ano domyślam się, bo nie nie jest bardzo skomplikowany, ale jest unikalny więc z pewnością zaciekawi graczy gdy pierwszy raz przyjdzie im się z nim zmierzyć

Ma śmieszne drobne nóżki względem reszty :smiley: Ale sam projekt mi się mocno podoba. Fajnie, że gra się rozwija :slight_smile: umowa kupna sprzedaży samochodu

Dla mnie sam fakt ciągłych pracy nad grą, daje powód do zadowolenia. Trzymam kciuki.
Może tak Panie czerwone ślepia dodać za Przyłbicy? :smiley:

Ghul czarodziej:

Rozumiem Ghul castuje: ? :stuck_out_tongue:

!Spell Shield!
Spell_Shield_Icon_Scroll

Nie, to spell “disease”.

Ataki obszarowe. Z tego co mi wiadomo (bo widziałem tylko jeden), to konkurencyjne Vaporum się chowa przy tym.

Potworkowe czary-mary:

Nowa lokacja: kopalnia

Kopalnia fajna sprawa, aczkolwiek jakby to powiedzieć, mam wrażenie, że te ściany są zbyt równo ubite a deseczki za cienkie. Patrząc na kopalnie poniżej, owszem podłoga jest ubita bo tam jednak sporo chodzono, ale boczne ściany są wspierane przez grube dechy + jest tam nieco więcej głębi po są tam po bokach nierówne głazy. Na screenie z gry widać to bardzo po prawej stronie, w drugim polu nieco dalej tuż za belką wspierającą. Ściana wydaje się tam być bardzo nienaturalnie płaska i gładka. Brak głębi :slight_smile:

EDIT: W ogóle jak tak teraz jeszcze popatrzałem na stare kopalnie na necie, to jest ta kopalnia w grze zbyt “ładna”. Deski nowiusieńkie, zadbane, równiutkie, bez żadnych pęknięć, żadna nie jest złamana, nie ma dekali kurzu :stuck_out_tongue:

Strasznie podobają mi się efekty cząsteczkowe. Fajna gierka się zapowiada :slight_smile:

Tak z ciekawości - dużo osób jeszcze gra w gry z takim retro widokiem ? :wink:

Będzie brud i fragmenty ścian z np połamanymi deskami. Od tego mamy system ‘dekoracji’. to co widzisz to jest pierwszy screen kopalni, który nadaje się do pokazania publicznie. Co do kształtu itp… To jest crawler z kątami 90st. Tu wszystko jest prostopadłe i równoległe, taka gra, takie założenie.

Dzięki, starałem się :slight_smile:

Podobno tak. W ogóle to Grimrock zrobił furorę, sprzedał się w ponad milionie kopii. Kolejne crawlery nie miały już tak dobrej sprzedaży, ale z drugiej strony nie były za ciekawe. Kolejna sprawa to reklama, większość ‘klonów grimocka’ była publikowana w amatorski sposób i zainteresowani mogli nawet o takiej grze nie usłyszeć.

Po ‘nałożeniu’ brudu:

Nigdy nie miałem okazji pomęczyć żadnej “obracanki”.
Wygląda max solidnie :smiley: przywaliłbym się jedynie do tych bloków z kamienia (za mało roughness?).
Zapowiada się dobry rodzimy indyk :smiley:
Na pewno kupię.

<Programista szuka zespołu >