Gitarzysta szuka zleceń, muzyka gitarowa, rock, metal, i nie tylko

gitarzysta
gitara
muzyka-do-gier

Cześć, mój znajomy wieloletni gitarzysta szuka zleceń z zakresu muzyki gitarowej, cięższej, ale potrafi też grać lżej jak zajdzie taka potrzeba, gra na gitarze elektrycznej i klasycznej, powiedział mi, że jest też w stanie dograć partie innych instrumentów, dodam od siebie, że w przypadku większego zlecenia i tak jest możliwość nagrania czegokolwiek, mamy tutaj od tego wielu ludzi na mieście więc to nie problem ale głównie patrzcie pod kątem gitary na to ogłoszenie i jego osoby. Nie będę się rozpisywał więć krótko i na temat jeżeli potrzebujesz muzyki gitarowej do gry i nie tylko, bo może to być animacja, intro, trailer, film, to napisz do mnie w tej sprawie, opisz tak ogólnie projekt w jakich jest klimatach, lub czego dokładnie potrzebujesz, ja podeślę znajomemu i jeżeli ten wyrazi zgodę to nawiążecie kontakt i dogadacie szczegóły.

Ważna uwaga: Znajomy nie wykonuje darmowych zleceń ale obiecuje bardzo przystępne ceny, na pewno lepiej skorzystać z oryginalnej muzyki na zamówienie niż korzystać z darmowej z sieci aby w przyszłości nie mieć problemów z prawem czy sprawami w sądach.

Wrzuciłem kilka jego dem u mnie na kanał, więc możecie posłuchać: https://www.youtube.com/watch?v=W3WzKdHFB2E