Gra na urządzenia mobilne

Cześć, szukam osób, które by pomogły mi w zrobieniu gry na urządzenia mobilne. Gra miałaby za zadanie edukować dzieci z zakresu historii. Mam pomysł i pewne umiejętności w programowaniu/kodowaniu, jednak nie mam umiejętności graficznych. Oprócz tego chciałbym mieć taką możliwość konsultacji tego projektu. Nie wiem też, czy mi wystarczy po jednym człowieku, czy będę potrzebował cały sztab ludzi. Słyszałem o czymś takim jak agencja Altimi, myślicie, że mogliby mi pomóc? Czy ktoś z Was korzystał z ich usług?

Hej,

1. Mówiąc że [quote=“jott, post:1, topic:1761”]
    Mam pomysł
    [/quote]

masz na myśli tylko pomysł, czy może przygotowaną dokumentację jak gra ma wyglądać i funkcjonować, czyli GDD ?

Tutaj wszystko uzależnione jest od wielkości Twojego projektu, pamiętaj jednak że zbyt duża liczba osób w niedoświadczonym teamie powoduje wiele problemów dla osoby próbującej go kontrolować.

4.[quote=“jott, post:1, topic:1761”]
Słyszałem o czymś takim jak agencja Altimi, myślicie, że mogliby mi pomóc?
[/quote]

Zapewne będą w stanie Ci pomóc, jednak pamiętaj, że nie za darmo a przynajmniej tak mniemam.

1. Ostatnia kwestia, jeśli nie masz nic do pokazania, nie jesteś w stanie poprzeć zasadności i wyższości swojego projektu nad innymi aplikacjami tego typu, ciężko Ci będzie znaleźć ludzi do pomocy robiących to “pro bono”. Dlatego też, w pierwszej kolejności skup się na stworzeniu porządnej dokumentacji do projektu, spróbuj zrobić jakiś prototyp ( tym bardziej, że piszesz iż pewne umiejętności w programowaniu masz ), pokaż co osiągnąłeś i jak Twoja gra ma wyglądać, a prawdopodobieństwo, że znajdą się osoby chętne do współpracy mocno wzrośnie.

PS. Jeśli masz ochotę pogadać na temat Twojego projektu pisz śmiało, z miłą chęcią postaram Ci się pomóc rozwinąć go do granic możliwości :slight_smile:

Może da się to rozwiązać jakoś na zasadzie outsourcingu? Tutaj więcej o tym możesz przeczytać Body Leasing.
Myślę, żę to może się udać, jeśli umiesz programować w pewnym stopniu. Takie rozwiązanie pomoże Ci poprzez konsultacje z programistą, który będzie czuwał nad Twoim projektem, ale to jednak Ty będziesz programował, co pozwoli ograniczyć Ci koszty.
Musisz pytać u źródła, bo inaczej się nie dowiesz :wink:

Złota łopata za odkopanie postu 3 letniego :smiley: