Gra o rycerzyku

Widzę że fajny projekt powstaje, Nawet fajna grafika.

PS. Widzę że robisz projekt w programie “klikowiec”, też kiedyś robiłem projekty :wink:

Dzięki za pozytywny komentarz, staram się jak mogę :slight_smile: Dzisiaj skończyłem tworzyć AI do najpotężniejszej, najsilniejszej oraz najbardziej elitarnej jednostki Armii Wyzwolenia Umlautowskiego! Do Umlaucicy.

Druchu, co nowego? Może jakiś crowdfunding już na tym etapie? A jak za wcześniej to fanklub Ci chętnie na fejsie otworzę. Czym umlaucica dzierży w łapksu kopertę z pozwem rozwodowym? Wygląda na srogą typiarę, więc pewnie to to. Pozdro!

Chciałbym troszkę bardziej rozwinąć tą grę jak na razie. Mechaniki są nawet dobre (jak dla mnie), ale nie ma tam prawie w ogóle animacji przez co całość nie prezentuje się za pięknie. Myślę, że za niedługi czas udostępnię coś w rodzaju early access by zobaczyć czy gra poprawnie działa na innych urządzeniach. I zamierzam zrobić to mniej więcej do kwietnia :slight_smile:

A masz elementy ruchome pod animacje rozbite na warstwach w pliku? Mogę pomóc przy tym jak chcesz pro bono. maciej.mrowicki@gmail.com - tu możesz słać opis rzeczy do zrobienia i materiały. Pozdro.

Dzięki, ale chwilowo chciałbym wykonywać wszystkie elementy sam. Jeśli będę potrzebował pomocy to chętnie się odezwę :slight_smile: . Postaram się jak najszybciej wyrobić z tym early accessem i go udostępnić. Wtedy, jeśli chciałbyś, jako pierwszemu dam ci dostęp przed premierowo do Gry o rycerzyku na GameJolcie.

Tak, chcę. Gra o rycerzyku może okazać się naprawdę interesującą pozycją na rynku wydawniczym.

W tym tygodniu wprowadziłem małe zamiany estetyczne, nic dużego. Naprawiłem kilka błędów Gameplay’owych i dodałem menu do wybierania pomocników. Gra nie jest dynamiczna (powiedziałbym nawet, że dosyć powoli jej akcja się toczy), ale jest oparta głównie na zagadkach logicznych więc nie zanudza nas na śmierć. Nie posiada także, żadnych etapów, które polegają na chodzeniu tam i z powrotem, ponieważ uważam, że krótsza, ale ciekawsza gra jest dużo lepsza od kilkugodzinnej nudnej. Przy okazji kilka screenów:

Bardzo przepraszam, ale przez najbliższe osiem dni będę musiał zaprzestać prac nad Grą o Rycerzyku, ponieważ w przyszły poniedziałek, wtorek i środę będę miał egzaminy. Oznacza to też, że wydanie early access może nieznacznie się opóźnić.