Gra strategiczna czasu rzeczywistego

projektowanie-gier
game-design
gamedev

Witam. Posiadam wolny silnik (skrypt) gry strategicznej czasu rzeczywistego, który początkowo pisany był na zlecenie dla graczy ikariam.pl w celu postawienia prywatnej gry. Po długim braku kontaktu ze strony zlecających przerobiłem silnik pod bardziej ambitny projekt.

Jeśli są chętne osoby mające ambicje oraz chęci do stworzenia wspólnie czegoś „zjawiskowego lub ciekawego” zapraszam do kontaktu.

Silnik po stronie klienta zbudowany jest w oparciu o framework PHP CodeIgniter z wykorzystaniem HTML5 oraz Canvas.

Silnik obsługuje serwer napisany w Node.JS wykorzystując do komunikacji bibliotekę Socket.IO

Co do zrzutów ekranu do pokazania zbyt wiele nie mam, ponieważ grafiki jakiejkolwiek tam brak (nie mogę wykorzystać tej z ikariam która początkowo się tam znajdowała).

@Radek95

1. Czy uważasz że gra w którą gra około 100k osób nie jest ambitna.
  2. Pisząc bardziej ambitny projekt co masz na myśli?

Może byłbym chętny ale co to znaczy ambitna gra i jakiej pomocy oczekujesz. Zajmuję się Back-endem i Front-endem, posiadam kilka serwerów VPS, ostatnio postawiłem 7.2 na Debianie 9, można by zainstalować PostgreSQL no chyba że wolisz coś noSQL, chociaz wydaje mi się że do wersji dev MariaDB wystarczy.