Grafik 2D/3D hobbysta szuka teamu

Witam wszystkich forumowiczów, jak w tytule szukam amatorskiego teamu, który mogę wesprzeć. W chwili obecnej zdobywam doświadczenie więc pracuję "non profit". Mój jedyny warunek to obecność w zespole bardziej doświadczonego grafika w teamie od którego można się czegoś nauczyć.
   Większość czasu ćwiczę więc nie mam portfolio, jeśli się dogadamy poprostu zrobię coś na próbę np. ilustracja/model.

Skoro nie posiadasz nic do pokazania proponuję zawęzić Twoje preferencje co do stylistyki/techniki jak i w dwóch tak i w trzech wymiarach. Bo i owszem są ludzie utalentowani w każdym kierunku ale nie na początku. Zdecydowanie ułatwi to sprawę ewentualnemu zespołowi jeśli jasno się określisz co potrafisz/ jakie są Twoje preferencje ( ilustracje/koncept/cartoon/pixelart/lowpoli/hipoli itd etc)

Jeśli chodzi o ilustracje to  stylistyka komiksowa (w linearcie czuję się lepiej niż w paintingu) ale preferuje realizm. Co do modelowania to już od zależy referencji. Kiedyś rozwijałem też projekt  w pixelarcie ale narazie nie idę w tym kierunku. Uczę się modelować w highpoly i lowpoly z uwagi na normalmapy ect...Animacji też trochę liznąłem. Dane skille mam zamiar rozwijać stosownie do projektu :slight_smile:
 Mam nadzieję, że wyczerpałem temat

Hej tworzymy z paroma osobami gre Survival MMO.

Będzie to darmowa gra dostępna dla każdego (początkowo przynajmniej ;D). W przyszłości udostępnimy silnik serwera, aby każdy mógł sobie stworzyć serwer. Dodamy możliwość pisania pluginów do niego.

Gra nazywa sie LostIsland (Lost-Island.eu to nasza domena juz). Nawiązalismy wspólprace z serwerownią Lvlup.pro i otrzymujemy od nich serwery

Dowód: https://forum.lvlup.pro/t/gra-mmorpg/4214

To jeszcze gdy gra była MMORPG’iem ale nasz współpraca z nimi nie zmieniła się. W zamian chcą tylko reklamy na stronie.

LostIsland to wieloplatformowa gra MMO Survival działająca na takich systemach jak: Android, Windows, Windows Phone, Mac.

Grę tworzymy już od ponad pół roku. Bardzo wiele rzeczy jest gotowych. Gra jest niemal grywalna.

W grze można eksplorować otwarty świat, budować, craftować, zdobywać lvl i nowe rzeczy do scraftowania + pełne PvE i PvP (Player versus Environment, Player versus Player) i wiele innych :slight_smile:
Wszystko to na single i multiplayer. Silnik serwer juz napisany, Utrzyma +/- pare set osób.

Trudno wszystko opisać ale to tak z grubsza. Dobry grafik bardzo by nam się przydał :slight_smile: