Grafik 2D, ilustrator chętnie pomoże przy projekcie

Witam,
Jestem w miarę początkującym grafikiem 2D, chciałbym nabyć więcej doświadczenia i zdobyć coś do swojego portfolio dlatego chętnie dołączę do kogoś kto obecnie pracuje nad swoim projektem i potrzebuję grafika :slight_smile: Moje dotychczasowe prace można obejrzeć tutaj: https://zem0.pb.online/
Pozdrawiam serdecznie!

Siema! Jestem początkującym programistą i zastanawiam się nad zrobieniem ciekawej gry w programie GDevelop 5. Jest to banalnie prosty program, lecz można w nim zrobić dosyć fajne projekty (być może stworzylibyśmy coś większego, mającego przyszłość). Bardzo podoba mi się Twój styl rysunków, czy może nie chciałbyś dołączyć do mnie i razem stworzyć coś ciekawego, bawiąc się dobrze przy tym i rozwijając swoje umiejętności? :slight_smile: Napisz mi na maila: jakubczajor@poczta.fm

Cześć,

Napisałem do Ciebie na pv :slight_smile:

Hej, jestem profesjonalnym programistą, pracuję głównie w web-developerce, ale po godzinach pracuję swoimi prywatnymi projektami - w tym grami (hobbystycznie).

Aktualnie mam napisaną jedną grę na Androida. Działają w niej podstawowe funkcje, jednak przydałaby się ręka grafika.

Ogólnie świat stworzony jest z TILE-sów 32x32.

Potrzebuje kilku “kafelków” (narysowałem swoje, ale są raczej słabej jakości).

W zamian za współpracę mogę zaoferować wymienienie nazwiska w aplikacji w dziale twórców albo kilka groszy - zależy na czym Ci zależy.

Jeśli jesteś zainteresowany, to daj koniecznie znać. : )

Gra jest prawie gotowa, będę ją publikował w Sklepie Google Play, a także w Apple Store (ale później), więc oferuje udział w projekcie który ujrzy światło dzienne.

Jestem zawodowym programistą, wiec masz pewność, że nie pracujesz z amatorem, tylko konkretnym człowiekiem z branży. : )

Planuje też wydanie kilku innych gier, więc w razie owocnej współpracy będziesz miał możliwość budowania swojego portfolio i pracy przy kolejnych grach.