Grafik 2D/Ilustrator Szuka pracy Warszawa

Witam,
Poszukuje płatnej pracy na terenie Warszawy jako grafik 2D. Ukończyłam roczny kurs rysunku architektonicznego, dodatkowo uczęszczałam na kurs digital panitingu prowadzonego przez Creativity sp.z.o.o. Brałam także udział w czterodniowych warsztatach z Magdaleną Kusowską.
Poniżej załączam link do portfolio:

Angelika Kruczek
Concept artist & Ilustrator

Zapraszam do współpracy
kontakt: angelika0kruczek(at)gmail.com

Świetne prace na wysokim poziomie.
Skąd wiem jaki to poziom?
Otóż coś o bardzo znanym autorze prac spotkałem pod tym adresem :
http://dagmaragaska.com/concept-art Od razu widać, że masz talent.
…I w tym momencie rusza bitwa o Twoją pomoc w projektach.

Sam nie jestem w stanie Ciebie zatrudnić, bo musiałbym mieć sporo siana. Ale jeśli chcesz rozszerzać swoją twórczość w wielu projektach to zapraszam do współpracy przy budowie edytora i gry 3D. Oczywiście wszystko zgodnie z prawem. To znaczy, że Ty decydujesz na jakich warunkach rozgłaszasz swoją twórczość w projekcie.

Pozdrawiam
Nihlia

Witam,
czy mogłabym prosić o więcej szczegółów dotyczących oferty?

pozdrawiam
AK

Przepraszam trochę mnie nie było.
Chciałem sprostować sprawę. To nie jest oferta pracy lecz współpracy. Nie będę w stanie zlecić Tobie ogromu prac jak na etacie. Pracuję nad własnym projektem edytora gry. Potrzebuję grafiki - dobrej grafiki na początek, aby wypuścić projekt, który przyciągnie oko potencjalnych budowniczych.
Jeśli można w jakiś sposób odciąć się od tego publiczego forum, wolałbym porozmawiać prywatnie ( tu do Admina, czy można podać maila ? )

Pozdrawiam
Nihila

LOL. Kiepsko Janusz :slight_smile:

do kogo to kiepsko? :slight_smile: powiem tak … przebij mnie :stuck_out_tongue:
Co aktualnie Janusz produkujesz? :slight_smile: Pochwal się, jeśli masz coś ekstra oddam hołd i przeproszę.

nie potrzebuję Cię przebijać, powodzenia w Twoim ambitnym przedsięwzięciu w którym “Oczywiście wszystko zgodnie z prawem. To znaczy, że Ty decydujesz na jakich warunkach rozgłaszasz swoją twórczość w projekcie.” :slight_smile:

Ty … to znaczy kto?
Chyba z czytaniem słabo, za dużo programowania?

Powiem jeszcze inaczej.

Zaproponuj mocną ofertę, bo ja wypadłem słabo.
I nie ja decydudję tylko auttor grafik o warunkach jakie zechce ustalić.
… ej czy tu jest jakiś burak-hate-forum, bo chyba czegoś nie rozumiem. :slight_smile:

najlepsze jest to, że autorka postu milczy :slight_smile:
a … teraz doczytałem … Sebastian z Warszawy … :slight_smile:

Wybacz, ale “hejt” nie śpi. Nie mam już nic do zaoferowania. Pozdrawiam, może Pan Sebastian ma lepszy pomysł. Szczerze dla wszystkich.
Myślę, że zawsze lepiej brać w czymś udział, niż do końca życia budować portfolio. :slight_smile: