Grafik 2D szuka pracy/stażu/zlecenia/współpracy [Kraków/zdalnie]

Cześć!

Daleko mi do profesjonalnego grafika - ciągle się uczę. Nie posiadam doświadczenia związanego z zawodem. Chciałabym poszerzyć swoje kwalifikacje oraz mocniej związać się z branżą gier komputerowych. Interesują mnie oferty, które pozwolą mi rozwinąć skrzydła i podniosą poprzeczkę.

Poszukuję projektów-wyzwań, które mogłabym realizować pod okiem doświadczonych artystów. Wierząc w to jak duży postęp potrafię poczynić, chcę rzucić się z motyką na słońce. Jeżeli dostrzeżesz we mnie potencjał, ale zwątpisz w to, czy dam sobie radę w Twoim zespole, chętnie wykonam pracę próbną, by mieć szansę Cię przekonać. Interesuje mnie dłuższa współpraca lub staż. Stacjonarnie lub zdalnie. Wykonam także zlecenia na pojedyncze grafiki lub ich zestawy.

Podejmę się:

• concept art (postacie)
  • pixel art (postacie, tła, przedmioty)
  • animacja (krótka, długa, mini film)
  • ilustracja (plakaty, komiksy, grafiki)
  • grafika wektorowa
  • UX

Moje skromne portfolio: http://monwnk.wixsite.com/portfolio
Chętnie podeślę swoje CV w przypadku ofert pracy/stażu.

Zapraszam do kontaktu: monwnk[at]gmail.com

Pozdrawiam!
Monika.

cześć.

daleko nam do profesjonalnego studia. Zebraliśmy się by ćwiczyć umiejętności przy produkcji gier komputerowych. Robimy grę action rpg z elementami multiplayer. Długo opowiadać po prostu takiej gry jeszcze nie było. Za kilka dni będziemy mieli prototyp. potrzebuję projektanta hud i grafika 3d. Wymiar godzin pracy dostosowany do twojego wolnego czasu.
UWAGA!!! Robimy gry z pasji. Nie dla pieniędzy,a dla fanu i portfolio. Nie możesz liczyć od razu na stałą dużą pensję, choć i na to przyjdzie czas.
pitfon
email nevermaze1@gmail.com

Hej Moniko ^^
Jesteśmy małym studiem, które tworzy swoją pierwszą grę mobilna w stylu Pixel art. Aktualnie poszukujemy grafika, który zna się na grafice 2D. Jeśli chciałabyś zobaczyc nad czym pracujemy i dowiedzieć się więcej napisz ! ^^
Reeyugames@gmail.com

Cześć!

Temat nadal jest aktualny. Jeżeli chodzi o hobbystyczne projekty, preferuję te poważne, zbliżające się do finału (gry - najlepiej pixelart). Jestem również w stanie podjąć prace przy projektach wymagających artystycznych umiejętności oraz estetyki (np. koszulki/kubki/naklejki/grawer). Chętnie pomogę przy projektowaniu interfejsów.

Kontakt możliwy zarówno przez PW, odpowiedź w wątku jak i e-mail.
Krytyka portfolio i wszelkie uwagi dotyczące pomocy w rozwoju od bardziej doświadczonych grafików również mile widziane. :wink:

Zapraszam i serdecznie pozdrawiam.
Monika.