Grafik 3D ( 31latek ) poszukuje pracy - 3ds max pelny etat wroc


#1

Witam poszukuje pracy , jestem stary i brzydki ale modele zamierzam robic ladne. :wink:

Witam serdecznie

Nazywam się Radoslaw Szabla, mam 31 lat.

Jestem grafikiem, rysownikiem, modelarzem, kreślarzem.

Chciałbym wrócić do branży gier, więc chciałbym uczyć się od najlepszych i z profesjonalistami pracowac

Kiedyś stawiałem pierwsze kroki w game-devie , chwile nawet pracowałem jako animator w Berlinie robiłem dla panfu.de animacje postaci do klipu reklamowego (3ds max) .

Pracuje nad portfolio, przez ostatnie lata projektowałem instalacje oczyszczające powietrze, jednak wcześniej moddowalem gry, bardzo chciałbym zostać grafikiem / animatorem na pełen etat. Wiem ze wiarze się to z pewnym okresem karencyjnym – aktualnie staram się pracować nad powiększeniem swojego portfolio . I w 3ds maxie robię różne przypadkowe modele – modeluje, texturuje .

Uczę się normal map , mniej koncentruje się jak na razie na animacji gdyż chce powrócić do formy jako modelarz przede wszystkim.

Pozdrawiam

szabla88@gmail.com

gallardo%20lp gogle1 home


#2

Nie wydaje Ci się, że jeśli szukasz pracy to chcesz zrobić jak najlepsze wrażenie na ewentualnym pracodawcy? Szczególnie, że jako grafik wystarczy portfolio, krótki opis odnośnie ewentualnego doświadczenia, i do kompletu sprawdzenie ortografii przed wysłaniem posta :wink:

Pozdrawiam i szczęścia życzę


#3

np. przed “i” niestawianie przecinka?


#4


awiec jakies przykladowe modele


#5

Kilka nowych / starych prac
Moga , wcale nie musza sie podobac :wink:
Ucze sie jednak
4#6

To jest przecinek oksfordzki/seryjny, w naszym języku nie jest chyba zbyt często używany, ale z tego, co wiem - nie jest to błąd. Ma konkretne zastosowanie:

“Przyszli moi rodzice, Helena, i Stefan” = przyszły 4 osoby

“Przyszli moi rodzice, Helena i Stefan” = przyszły 2 osoby


#7

Nie słyszałam o przecinku oksfordzkim (seryjnym) w języku polskim, ale ta szkolna reguła: „nie stawiaj przecinka przed i”, którą wiele osób powtarza jak mantrę, przynosi wiele szkód.
Nie chcę się tu mądrzyć, ale muszę napisać kilka słów. Po prostu muszę. :smiley:

Kiedy stawiamy przecinek przed i zgodnie z zasadami polskiej pisowni? To proste:
a) jeśli w obrębie zdania spójnik i pojawia się dwa lub więcej razy, np. Jest tu sporo i programistów, i grafików;
b) gdy spójnik i wprowadza do zdania dopowiedzenie lub wtrącenie, np. Stworzył gameplay, i to przed czasem albo Idźcie, i to natychmiast, przeprosić waszego przyjaciela;
c) gdy i to spójnik łączący zdania składowe (wynikowe) w zdaniu współrzędnie złożonym; i = więc / toteż, np. Został skazany, i trafił za kratki = Został skazany, więc trafił za kratki;
d) przy połączeniach typu: i owszem, i już, i koniec, i kwita, i tak, i to w charakterze dopowiedzeń lub wtrąceń, np. Pójdę tam, i owszem, jak tylko znajdę nieco czasu albo Idźcie spać, i tak nie zdążycie tego skończyć.


#8

W pracy wymagają żebyś już umiał a nie się uczył dlatego na pełen etat pracy nie znajdziesz dopóki się nie nauczysz.


#9

Nawet fajne modele. Robisz tylko w 3Dmax studio czy w Blenderze też. Ja niedawno zacząłem bawić się Blenderem ale teksturowanie na razie zostawiam na później.