Grafik 3D ( 31latek ) poszukuje pracy - 3ds max pelny etat wroc

Witam poszukuje pracy , jestem stary i brzydki ale modele zamierzam robic ladne. :wink:

Witam serdecznie

Nazywam się Radoslaw Szabla, mam 31 lat.

Jestem grafikiem, rysownikiem, modelarzem, kreślarzem.

Chciałbym wrócić do branży gier, więc chciałbym uczyć się od najlepszych i z profesjonalistami pracowac

Kiedyś stawiałem pierwsze kroki w game-devie , chwile nawet pracowałem jako animator w Berlinie robiłem dla panfu.de animacje postaci do klipu reklamowego (3ds max) .

Pracuje nad portfolio, przez ostatnie lata projektowałem instalacje oczyszczające powietrze, jednak wcześniej moddowalem gry, bardzo chciałbym zostać grafikiem / animatorem na pełen etat. Wiem ze wiarze się to z pewnym okresem karencyjnym – aktualnie staram się pracować nad powiększeniem swojego portfolio . I w 3ds maxie robię różne przypadkowe modele – modeluje, texturuje .

Uczę się normal map , mniej koncentruje się jak na razie na animacji gdyż chce powrócić do formy jako modelarz przede wszystkim.

Pozdrawiam

szabla88@gmail.com

gallardo%20lp gogle1 home

Nie wydaje Ci się, że jeśli szukasz pracy to chcesz zrobić jak najlepsze wrażenie na ewentualnym pracodawcy? Szczególnie, że jako grafik wystarczy portfolio, krótki opis odnośnie ewentualnego doświadczenia, i do kompletu sprawdzenie ortografii przed wysłaniem posta :wink:

Pozdrawiam i szczęścia życzę

np. przed “i” niestawianie przecinka?

awiec jakies przykladowe modele

Kilka nowych / starych prac
Moga , wcale nie musza sie podobac :wink:
Ucze sie jednak
4

To jest przecinek oksfordzki/seryjny, w naszym języku nie jest chyba zbyt często używany, ale z tego, co wiem - nie jest to błąd. Ma konkretne zastosowanie:

“Przyszli moi rodzice, Helena, i Stefan” = przyszły 4 osoby

“Przyszli moi rodzice, Helena i Stefan” = przyszły 2 osoby

Nie słyszałam o przecinku oksfordzkim (seryjnym) w języku polskim, ale ta szkolna reguła: „nie stawiaj przecinka przed i”, którą wiele osób powtarza jak mantrę, przynosi wiele szkód.
Nie chcę się tu mądrzyć, ale muszę napisać kilka słów. Po prostu muszę. :smiley:

Kiedy stawiamy przecinek przed i zgodnie z zasadami polskiej pisowni? To proste:
a) jeśli w obrębie zdania spójnik i pojawia się dwa lub więcej razy, np. Jest tu sporo i programistów, i grafików;
b) gdy spójnik i wprowadza do zdania dopowiedzenie lub wtrącenie, np. Stworzył gameplay, i to przed czasem albo Idźcie, i to natychmiast, przeprosić waszego przyjaciela;
c) gdy i to spójnik łączący zdania składowe (wynikowe) w zdaniu współrzędnie złożonym; i = więc / toteż, np. Został skazany, i trafił za kratki = Został skazany, więc trafił za kratki;
d) przy połączeniach typu: i owszem, i już, i koniec, i kwita, i tak, i to w charakterze dopowiedzeń lub wtrąceń, np. Pójdę tam, i owszem, jak tylko znajdę nieco czasu albo Idźcie spać, i tak nie zdążycie tego skończyć.

W pracy wymagają żebyś już umiał a nie się uczył dlatego na pełen etat pracy nie znajdziesz dopóki się nie nauczysz.

Nawet fajne modele. Robisz tylko w 3Dmax studio czy w Blenderze też. Ja niedawno zacząłem bawić się Blenderem ale teksturowanie na razie zostawiam na później.