Grafik 3D szuka programisty, lub dołączy do projektu

Witam wszystkich serdecznie,

Poszukuję programisty Unity z zaawansowaną wiedzą na temat C#, nie musi to być guru programowania, no ale z drugiej strony musi coś jednak potrafić. Niestety pomimo tego, że jestem wszechstronny to jednak na naukę programowania nie starcza mi już czasu, ponieważ nauczyłem się w życiu naprawdę wielu rzeczy.

Chciałbym tworzyć projekty na urządzenia mobilne, prawdopodobnie głównie na Androida aby póki co skupić się na jednym systemie, będą to projekty z pewnością wykorzystujące grafikę 3D. Pomysłów na w miarę proste gry mam sporo, głównie siedzą one w mojej głowie, ale oczywiście rozpiszę wszystko dokładnie jeśli będzie to potrzebne.

Jakie są plusy współpracy ze mną? Ano takie iż tak jak już wspominałem wcześniej, moją zaletą jest wszechstronność, jestem grafikiem 3D/2D oraz muzykiem z całkiem niezłym dorobkiem. Mam sporo czasu na realizację moich pomysłów ponieważ utrzymuję się z serwisu muzycznego audiojungle i stamtąd otrzymuję przychody co miesiąc. Moje prace będa zaprezentowane na końcu tematu. Ostatnio miałem dość długą przerwę w tworzeniu grafiki 3D, ale powoli odświeżam sobie wszystko, poduczyłem się ostatnio również podstaw Unity aby współpraca między mną a programistą przebiegała płynniej, myślę, że możemy się od siebie sporo nauczyć. Jest to też dodatkowy plus ponieważ w naszym projekcie będą tylko 2 osoby a to gwarantuje lepszą skuteczność w doprowadzeniu projektów od początku do końca, łatwiej zapanować nad 2 osobami niż nad całym zespołem. Kwestia tylko dobrania odpowiedniego charakteru. Najlepiej gdyby była to osoba dorosła 25+ i komunikatywna, żebyśmy mogli normalnie rozwiązywać wspólnie problemy. Chiałbym też aby odbywało się to przez Skype’a albo TS’a, bo maile są zbyt powolne i powinny służyć tylko i wyłącznie do przesyłania plików. Także nawiązanie kontaktu głosowego jest dla mnie bardzo ważne.

Jeśli chodzi o mnie to nazywam się Marcin, mam 30 lat i pracowałem już przy kilku niezależnych produkcjach, oraz w firmie tworzącej gry w Krakowie jako environment artist. Da się ze mną pogadać o wszystkim i o niczym, jestem raczej wyluzowany więc na pewno się dogadamy.

Póki co nie jestem w stanie zaproponować wynagrodzenia, ale gdy okaże się, że współpraca przebiega sprawnie to coś wymyślimy. Na pewno chcę się podzielić zyskami z ewentualnych profitów, które miałyby nadejść z naszych projektów, wszystko jest do dogadania, ale nie ma póki co dzielić skóry na niedźwiedziu.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do kontaktu na maila: quosik@gmail.com

Poniżej moje prace graficzne, niestety dość stare nie znalazłem więcej na dysku, sporo również mi przepadło a z tego co widzę to prace 3D są nawet niedokończone, ponieważ w ostatnich latach byłem skupiony wyłącznie na muzyce, ale pracuję nad przywróceniem moich umiejętności i idzie mi to sprawnie, mam pojęcie o teksturowaniu również:

A tutaj moje prace muzyczne oraz after effects:

Jeśli o czymś zapomniałem to zadawajcie pytania, chcę zacząć na poważnie wypuszczać gry, samemu nie dam rady, potrzebny jest już tylko programista, resztę ogarnę ja a z pomocą odpowiedniej osoby damy radę stworzyć grę od początku do końca, nawet gdybym miał się znów uczyć trudnych rzeczy.

Mały Update, nie miałem modeli 3D więc postanowiłem coś wymodelować na bieżąco, oto Mk2 Grenade, jestem również zainteresowany dołączeniem do jakiejś ekipy, która tworzy jakąś ciekawą grę 3D, żeby wzbogacić swoje portfolio.

Interesowałaby Cię współpraca z moją skromną osobą przy strategii czasu rzeczywistego na PC? Klimaty science-fiction, ale tylko na Ziemi, żadnych statków kosmicznych czy podróży międzygwiezdnych :stuck_out_tongue: Konflikt między 3 imperiami z nowoczesną technologią i późniejszym motywem obcych i wrogiego SI (choć zupełnie inaczej zrealizowanym).

Link do projektu: http://indiedb.com/games/imperial-operations-mystery-of-arca
Polecam przejrzeć cały content: soundtrack, artykuły, klipy wideo, zdjęcia itp.

Tak jak napisałem w jednym z newsów, nie jestem nawet pewien, czy produkt okaże się komercyjny. Gdyby jednak tak było, oczywiście zamierzam podzielić się z każdym uczciwie, proporcjonalnie do zaangażowania. Na takiej samej zasadzie umówiłem się z jednym muzykiem (tutaj link do jego bandu: https://web.facebook.com/cyberlich/) i rozważam ponowne zaproszenie do współpracy rysownika z Finlandii (kontakt się urwał ale po paru miesiącach odpisał, więc może się uda go nakłonić ponownie: https://s0lar1x.deviantart.com/).

Ja też zajmuję się wszystkim po trochu, aczkolwiek nieco większy nacisk kładę na programowanie (choć nadal uważam się za początkującego - niestety z powodu studiów na zupełnie innym kierunku i pracy licencjackiej nie mogę temu poświęcać tyle czasu, ile bym chciał).

Gdybyś był zainteresowany, proszę o kontakt :slight_smile: A gdyby przypadkiem któremukolwiek z Was spodobał się pomysł na grę i chciał pomóc na takich samych warunkach - zapraszam! :slight_smile:

Od razu mówię, że ze względu na gatunek (RTS) czeka nas sporo pracy, która zapewne potrwa parę lat. Dlatego też spokojnie - osoby, które zdecydują się na zaangażowanie, nie będą musiały ograniczać się tylko do tego projektu. Przeciwnie - gorąco zachęcam by zajmować się czymś innym jednocześnie. Wolę, by proces powstawania gry trwał dłużej, jeśli dzięki temu członkowie zespołu mają zachować przez cały okres elastyczność i świeżość umysłu :wink: