Grafik 3D szuka zleceń, konkurencyjne ceny

Witam, ponieważ cały czas rozbudowuję swoje portfolio, chciałbym podjąć się zleceń na modele 3D + tekstury lub wizualizacje architektoniczne, chciałbym zaproponować konkurencyjne ceny, ponieważ uwielbiam modelować i przy okazji chcę wzbogacać swoje portfolio, co to dokładnie oznacza? Oznacza to iż przystanę na propozycje dotyczące ceny za moją pracę, oczywiście jeśli nie będą to kwoty zbytnio poniżające w stylu 2 zł. Jak wspominałem, moje portfolio jest póki co ubogie, ale staram się sukcesywnie modelować cokolwiek aby je wzbogacać, aczkolwiek o wiele łatwiej się zmotywować jeśli pracuję dla kogoś. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu, Marcin

Portfolio:

kontakt email: quosik@gmail.com

Ja bym się jednak na Twoim miejscu wreszcie zdecydował.

W jednym poście oferujesz się że w celu wzbogacenia swojego portfolio służysz pomocą jako grafik 3D za darmo. Pisałem do Ciebie w tej sprawie, po przesłaniu referencji nawet nie raczyłeś odpisać, czy w ogóle jesteś zainteresowany.

W kolejnym publikujesz prawie to samo, ale chcesz by Ci jednak płacili.

Nie ma w tym nic złego, że szukasz zajęcia i chciałbyś zarobić na swoich zdolnościach. Ale weź się zdecyduj, bo takie sprzeczne ogłoszenia w wykonaniu jednej osoby w krótkim okresie czasu jednak rażą. A już na pewno olewanie osób, które się z Tobą kontaktują, pozostawia pewien niesmak. Może jestem przewrażliwiony, ale takie mam odczucia.

Spokojnie bez nerwów, napisało do mnie wiele osób w sprawie modeli za free, ale nie wszystkimi ofertami byłem zainteresowany, nie mam obowiązku odpisywać na wszystkie wiadomości, kilka również mi umknęło, tworzyłem również zawzięcie model samochodu i byłem nim nieco zaabsorbowany ostatnio, dziś dopiero skończyłem, choć z efektu końcowego nie jestem w pełni zadowolony, tworzyłem też model domku dla MoboKids.pl na umowę o dzieło, moze niepotrzebnie się tak z tym wszystkim spieszę, ale chcę coś robić, bo to lubię, nie musisz mi robić antyreklamy, nadal mogę łączyć te dwie rzeczy, mogę robić modele za kasę mogę też za free o ile projekt jest ciekawy i dobrze zorganizowany, nie widzę tu problemu, najlepiej by było aby zdarzały mi się oba przypadki. Przepraszam, że nie odpisałem na Twoje wiadomości, gdzieś mi to umknęło w natłoku zadań. Jak mogę Ci to wynagrodzić?

Spoko, rozumiem. Po prostu widziałem pewien dysonans, ale po twoim poście sytuacja zrobiła się trochę bardziej klarowna :wink: Nevermind