[Grafik 3D] Szukam projektów non-profit

Szukam różnych projektów non-profit, żeby swój warsztat poćwiczyć :smiley:

Witaj, chętnie chciałbym zobaczyć jak pracujesz, oczywiście tworzę grę w stylu RPG (pre-trailer https://tiny.pl/t87hh) jeśli jesteś zainteresowany kontakt discord: Zajacu#2262 lub email: damian.gorzycki1@gmail.com . Pozdrawiam i dziękuje!

Czy renderując “pre-trailer” niechcący usunąłeś obraz i zostawiłeś same napisy z muzyką, czy to zamierzony efekt? :slight_smile:

Pisze, że PRE-TRAILER a ty jeszcze dogryzasz.

Wiem, przepraszam za dogryzanie ale taki DELIKATNIE negatywny feedback potrafi zdziałać wiele dobrego.
Kiedyś byłem w tym samym miejscu co kolega Damian i więcej czasu poświęcałem na promocję, “pre-trailery” i ogłaszanie światu o istnieniu mojej gry, niż na faktyczne jej tworzenie :smiley:

Jaka by była Twoja reakcja, gdybyś zobaczył na jakimś forum o tworzeniu muzyki temat pod tytułem “To będzie największy hit DnB 2020” a w treści link do filmiku na youtube podpisany “pre-song”, w którym pika sam metronom i co jakiś czas słychać kawałek wokalu :smiley:

www.fabrykacosieniezamyka.blogi.pl - tam jest trochę o pomysłach, jak któryś zainteresuje pisz na tidziorny@gmail.com lub w komentarzach (czasem nie dodaje).