Grafik/Animator 3D - Amator szuka zajęcia

Witaj cie wszyscy,

Co potrafie:

->Grafika 3D(Blender) Low Poly , high poly wyrenderuje normalki z high poly na low poly, potne model pod UV modeluje różne rzeczy od budynki do potworów takie tam, staram się utrzymywać topologie w ładzie. robie materiały w node. Mam manie brania część np. jak jest twarz to nos wezme od tamtej usta od innej oczy jescze od innej powiększe pomniejsze, ale też umiem tworzyć 1:1.

->Animacje 3D obsłuże dowolną ilość kości, animuje całą mimike twarzy, rąk skrzydeł , tentacle ,ogony i wszystko co może kości zawierać, też shape key obsłuże animacje fluidów

Umiejętności poboczne:

->Blueprint w UE4 - programowania się ucze na bierząco logike znam mniejwięcej wiem co dany bloki robią , bramki typu AND XOR OR takie tam ogarniam, state machine prawie ogarniam(to do animacji próbowałam ogarniać naciskasz to robi to z animacji biegu to chodu w sytuacji to i to)

->Angielski B2
->Niemiecki B1

Co oczekuję:

Otóż tak jak w temacie szukam zajęcia zależy mi żeby się podszkolić w Grafice 3D głównie modele bo tekstury mi słabo idą odkąd tablet mi się popsuł i muszę kupić se nowe. Chce również podszkolić się w Animacji 3D. Ewentualnie blueprinty ale Modelami Animacją się zadowole :slight_smile:

Co oznacza że chętnie pomogę w różnych projektach jako wolontariusz bo chce się więcej nauczyć :relaxed:

witam
Jesteśmy amatorskim studiem nevermaze. Tworzymy ambitny, ale możliwy do ukończenia projekt. Opiera się on na schematach znanych z innych gier ale w proporcjach, w których jeszcze nie było. Jest to gra zombie o podtytule roboczym paradise lost. Praca wre, ale potrzebujemy pomocy. Po więcje informacji odsyłam na email
nevermaze1@gmail.com
pozdrawiam pitfon