Grafik do usług :)

Cześć,

od niedawna prowadzę własną działalność gospodarczą, tworzę portfolio dlatego szukam osób do wspólnych projektów. Korzystam z takich programów jak Photoshop, Ilustrator, Clip Studio Paint. Znam też podstawy After Effectsa i Zbrusha.
Na co dzień tworzę grafiki wektorowe na social media, prywatnie tworzę też ilustracje i zaczynam przygodę z concept artem. Chcę się rozwijać i zdobywać doświadczenie w tej branży, dlatego jestem otwarta na Wasze propozycje. :slight_smile:

PS. mam kilka pomysłów na gry mobilne. :wink:

Zapraszam do kontaktu

hej @Alchcraft na początku witam na forum i życzę powodzenia w spełnianiu się przy gamedevie :slight_smile: Widzę, że masz spore umiejętności z tego co piszesz, jednak tak szukam i szukam i linku do portfolio znaleźć nie mogę :stuck_out_tongue: jestem pewien, że wiele osób, być może w tym i ja, chętnie powita doświadczoną graficzkę w zespole jednak trudno rozmawiać o tym jeżeli nawet nie widać przykładowych prac :wink: Zamieść coś w samym temacie, jeżeli portfolio jeszcze nie istnieje to na pewno pomoże przy szukaniu potencjalnego zespołu :wink:

PS. Dobrze, że znasz się na social media, wiele osób w branży gamedevu myśli niestety że wystarczy gry tylko wykonać, a o promocji nie mają pojęcia. To dodatkowy i cenny atut :slight_smile:

Hej, wybacz, tak tu gadam a zapomniałam o najwazniejszym :slight_smile: www.artstation.com/miss-alchemist
Tak jak mówiłam, pf wciąż się tworzy. Nie mam jeszcze załączonych prac 3D oraz grafik z ostatniego kursu, powinny być w październiku :slight_smile:

I faktycznie, jeżeli chodzi o marketing to często jest to moje “dodatkowe” zadanie przy zleceniach. Nadzorowałam i organizowałam kampanie internetowe i nadal pomagam w promocji firm na social mediach. :slight_smile: